Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az áruházláncok kerületenként...

Az áruházláncok kerületenként eltérő árakat állapítanak meg Budapesten az egyes üzleteikben?

Figyelt kérdés

pl a Tescoban ugyanannyiba kerül minden a III. kerületiben mint a XIV.-ben?

És mi a helyzet országosan? Budapesten drágábban árulnak-e mindent vagy sem?



2017. márc. 16. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ott lopnak, ahol tudnak!
2017. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az akciós újságokban meghirdetett termékek azonos árúak (különben a Gazdasági Versenyhivatal bírságot szabna ki hamis reklámért), de más esetben bizony eltérhetnek az árak.
2017. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy az olyan dolgok, amik mindenhol kaphatóak (csoki, tusfürdő, chips, energia ital, üdítő, zacskós leves stb.) egy árban vannak. vidékről költöztem és ott is ezek ugyanazon az áron vannak. viszont a hús, saját márkás termékek, pékárú, gyümölcs zöldség stb azok eltérőek, ezeket érdemes inkább piacon megvenni vagy zöldségesnél
2017. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!