Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A londoni muszlim merénylő...

A londoni muszlim merénylő miért tette amit tett?

Figyelt kérdés
Az ország befogadta ott tanult esetleg dolgozott . És így hálálta meg. Ezt mivel lehet megmagyarázni?
2017. márc. 23. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%

Mert a muszlimok tobbsege gyuloli es megveti a Nyugatot, azokat akik eveken at gyarmatositottak, raboltak ki oket es bombaztak porig az otthonukat.

Nem tudom hany embernek kell meg meghalnia ahhoz hogy ezt belassak.

2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Mentális problémákkal küzdött, és az édesanyja elmondta róla, hogy egy kedves, segítőkész fiúnak ismerte.
2017. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
A kirekesztéssel. Ők már nem élték meg azt a nyomort amit a szüleik, ők csak azt látják hogy ugyanolyan állampolgár mint a többi mégsem kapja meg ugyanazt a bánásmódot, pl hiába van mondjuk diplomája ugyanúgy maximum burgert forgathat mint egy nullkilométeres paki. A terrorszervezetek meg ezekre vadásznak, mert ezeket könnyű radikalizálni meg a befogadó otthonuk ellen fordítani.
2017. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
#3: Egy itthoni diplomás is sokszor max burgert forgathat, mégse történt eddig terrorcselekmény... szóval ez nem indok.
2017. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szóval nem jöttek be a számításai ezért leszurkált pár embert. Ez mindent megmagyaráz
2017. márc. 23. 19:08
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
ez egy szokásos baromság.szándékosan kerülik az igazi okokat,mint macska a forró kását.ugyanmár b@zmeg,én is csórónak számítok mondjuk egy pesti középosztálybeli archoz,aki havi 5-600k fizuval rendelkezik,mégsem robbantok,vagy hajtok kocsival a Váci utcán turistákba.érdekes világ is volna.azért csinálják mert olyan szintű gyűlölet van bennük nemcsak a nyugati kultúra,hanem a fajtánk ellen is.volt egy imám aki kifejezetten ilyen téren buzdította a "híveit" hogy ellenünk fellépjenek.de nem baj,az én lelkiismeretem kristálytiszta,az igazság az én oldalamon áll,nem én kezdtem a háborút,de ha akarják hát megkapják,én itthon vagyok,ők pedig senkik itt.senkik.a nővérem most volt Dubajban másodjára,töltött fel képet facere,és fejkendőt viselt az utcán.majdnem leosztottam Facebookon,hogy mi a francot csinált,de rájöttem, hogy amúgy látod mi elmegyünk a muzulmán országba,és alkalmazkodunk,vagy ellátják a bajunkat.na és ők?????
2017. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Már szinte hallom a "mentálisan zavart, és ez csak egy elszigetelt eset" sallangokat....
2017. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez volt a kötelessége. Veled ellentétben ő még tudta mi az a hűség és hazaszeretet. Ha egy ilyen ember elhagyja a hazáját az csak a parancsot teljesíti. De nézz meg sok magyarországi korcsot aki pénzért lép le. Na ilyenek a semmirevaló emberek.
2017. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ennek is mentalis zavarai voltak meg nem tudta elfogadni,hogy nincs 5 autoja meg 2 villaja. Ennyi erovel Magyaroszag 90%-a felrobbantana magat
2017. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%

A sok értetlenkedőnek ajánlanám A gyűlölet c. filmet, hogy értsék mit jelent a kirekesztettség. Mellesleg ez nem a motiváció, csupán a környezeti tényező, ami lehetővé teszi.


De a kérdésre válaszolva:


"A londoni muszlim merénylő miért tette amit tett?"


Nem tudjuk egyelőre. Majd ha elfogják, akkor bevallhatja. Valószínűleg valamiféle agymosott csóka lehet.


"Az ország befogadta ott tanult esetleg dolgozott ."


Nem fogadták be, ő már ott született.

2017. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!