Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én egy másik országban...

Ha én egy másik országban létre akarok hozni egy intézményt, mert úgy látom, hogy ott lenne rá kereslet és szükség, akkor itthon is muszáj vagyok létrehozni ugyanezt az intézményt?

Figyelt kérdés

Most mondok egy random példát:

Úgy gondolom, hogy Hollandiában kevés a lángosos és a kürtöskalácsos, ezért befektetek és létrehozok ott lángosos és kürtöskalácsos bódékat. Természetesen nem bízom a helyiekre, hiszen ők nem ismerik a dolog technikáját, ezért magyarokat küldök oda, hogy csinálják. Én itthon maradok, és a költségeket innen fizetem.


Ahhoz, hogy én ezt megtehessem, itt, Magyarországon is létre kell hoznom egy lángosos-kürtöskalácsos bódét, hogy a hollandok ne mondhassák, hogy csak hozzájuk küldöm a zsíros tésztákat? Itthon nem nyitnék még egyet, hisz van már elég, meg itt nem is lenne akkora kuriózum..


2017. ápr. 12. 12:18
 1/2 Pro Patria ***** válasza:
Értjük, CEU. Milyen új dologra számítasz, ami az eddigi harminc kérdés alatt nem lett kitárgyalva?
2017. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A logika.
2017. ápr. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!