Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik napjainkban szép...

Létezik napjainkban szép hazánkban független, objektív híroldal?

Figyelt kérdés

Az index gyalázza az origót. Az origo gyaláz mindent, ami nem fideszes. Mindenki szerint mindenki más hazudik.

Nem gazdasági hírek édrdekelnek, hanem egy olyan oldal, ami ezektől a csatározásoktól elhatárolódva képes hasonlóan széles körű tartalmakat felvonultatni politikai vélemények nélkül.

Szélsőségesek kíméljenek.



2017. ápr. 15. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
központi újság.
2017. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tudod minden média képvisel egy álláspontot.

Az a jó amelyik nem hazudik, és azért egy gondolkodó ember ha ebbena villágban él akkor azért le tudja szűrni ha egy tv adó egy újság vagy egy internetes portál feltűnöen sok ferdítést jelenít meg.


Szerintem a legtutibb ha gondolkodunk is nem csak olvasunk, és akkor nem tudnak megvezetni, hülyére venni áll hírekkel.

2017. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Talán még ezek a legjobbak:

[link]

[link]

2017. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.


Objektívnek meg mindenki azt tartja ami az ő álláspontján van.

2017. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem igazán. Én egy- egy témában elolvasom mindkét oldal hírportáljain a cikkeket, aztán eldöntöm, hogy hol lehet az igazság. Többnyire sehol, mert mindenkinek más az igazság.
2017. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen.
2017. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Biztosan, bár én még nem találkoztam vele.
2017. ápr. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Független nincsen, de ha az igazságot szeretnéd olvasni akkor inkább index, 444. Az origot, a közmédiát és a tv2-t messziről kerüld el, a fideszes birkák hazugsággyára mind.
2017. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

A HVG nem csak gazdasági témákban publikál, ha erre gondoltál. Én személy szerint őket olvasom a leggyakrabban. Próbálják felsorakoztatni a lehetséges álláspontokat, tételesen cáfolnak vagy támasztanak alá kinyilatkoztatásokat/híreket, és a bonyolultabb gazdasági/politikai folyamatokat, tudományos felfedezéseket is közérthetően tálalják.


Az Index is megbízható forrás, hasonló színvonalú, mint a HVG. Az, hogy az Origóra esetleges megjegyzéseket tesznek, nem őket minősíti... Csak e miatt ne írd le őket.


A 444.hu már kicsit elfogultabb médium, de messze van még attól, hogy olvashatatlan legyen. Az én személyes ,,ranglistámon" ők a harmadikak, szerintem megbízható, igényes forrás.


Egy dolgot azonban hozzáfűznék ehhez a témához, minimális szinten az általad felhozott Index-bekegyzés(ek) kapcsán is: vannak cselekedetek/tevékenységek/események/történések, amik majdnem, hogy egyértelműen negatívak, megvetendőek és elítélendőek. Ezeket egy tisztességes médium se fogja úgy leközölni, hogy az, aki az ,,elkövető" véleményén van, azt érezhesse, az ő álláspontja is képviselve van. Ilyen esetekben persze, mondhatjuk azt, hogy elfogult egy médium, de van annyi lelkiismeret és józan ész az emberek többségében, hogy úgy ítélje meg, az ügy fontosabb az egyes emberek(/országok) érdekeinél.

2017. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!