Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az Eurovíziót? (Politikai jellegű kérdés)

Figyelt kérdés

Az Euróvíziós dalfesztivál esetében most már kijelenthető, hogy az országok nem is annyira a dalokra, inkább egymásra szavaznak. Már ha nincs valami extrém dolog, pl szörnymetál, szakállas nő, vagy orosz nyugdíjaskórus (oké, ők csak másodikok lettek, de ez láthatóan nagy eredmény)


Szóval az eredményt általában az határozza meg, hogy éppen melyik ország közkedvelt, ki élvezi a szimpátiát. Ugye legutóbb Ukrajna, esélyesen a háborús helyzet miatt. (Mondjuk elég furcsa gondolatmenet egy kontinensre szóló esemény terheit egy háborús országra terhelni, de mindegy:D)


Szóval szerintetek idén ki nyer? Melyik európai ország politikája, helyzete, közkedveltsége, seggnyalása viszi idén a pálmát?

A németeket nem tartom valószínűnek, ők most sok kritikát kaptak. Esetleg az angolok a brexit miatt?



2017. máj. 9. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

A kedvencem. Stein Szamszára Bhutáni rinpócse, aki egy zsidó és cigány felmenőkkel rendelkező tibeti bálnavédő, szabadgondolkodó, író, énekes, polihisztor.


Transzszexuális hermafrodita egyébként, nagy ismerője a héber nyelvnek, ezen a nyelve is ad elő. A befogadásáról és nyitottságáról ismert Svédországban él, így hát ő már svéd.


Idén a cigány holokausztról fog előadni egy líra önvallomást, miközben pőrére vetkezik a színpadon egy pörformansz keretében.


Szakértők szerint a siker borítékolható.

2017. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Najó, ha poént írunk, jelezzük a komment végén!

A svéd induló Robin nemtomki, egy öltönyös fazon egy mainstream Rádió1-es típusú nótával. Mondjuk Eurovízión minden szám mainstream Rádió1-es:D


Szóval ne írjunk provokatív, troll válaszokat, vagy legalább ne olyat, amit 20 másodperc alatt le lehet csekkolni:D

2017. máj. 9. 15:08
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát tehetek én róla, hogy nem ismered a legnagyobbakat?


Annó a Kolbászos Koncsita is viccnek tűnt, aztán tényleg igazi volt.

2017. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es - nagyon jó :)) (bocs kérdező, de vedd már a poént, anélkül nem igazán lehet élni)
2017. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Értettem a poént... miután rájöttem, hogy nem komolyan mondja:D

Merthogy ahogy Koncsítá kapcsán írta: simán lehet valóság is. Szóval inkább a rosszullét kerülgetett, mint nevettem:D

2017. máj. 9. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan van politikai befolyás benne, de mi magyarok egy szót sem szólhatunk, mert a legtöbb esetben kritikán aluli előadókat küldtünk.
2017. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az tény. Nem is merném azt állítani, hogy csak amiatt nem nyerünk, mert politikailag nem tartják szimpatikusnak az országunkat:D
2017. máj. 9. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Közben kutakodtam, sorry, tévedtem.


A svédek valami mást bandát küldenek. Valami Babba, vagy Buba, vagy mi. Egy barna csaj, egy jó seggű szőke, két jóképű fazon. Állítólag jó, fülbe mászó számokat énekelnek.


De mi az ma már...Aki sikeres akar lenni, nyújtson valami pluszt! Legalább szakálla lenne a csajoknak.

2017. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hallod, Hakapesz, ne bosszants már:D Elsőre jó volt, vicci volt, de adhatnál már valami normális választ is, ha már irkálsz...


Egyébknét megint mellé. Ez a svéd induló:

https://www.youtube.com/watch?v=1jSrBdN4b5c

2017. máj. 9. 17:52
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha van LMBTQJDFBADFHEHG, akkor az, egyébként egy néger vagy egy zsidó.
2017. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!