Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar emberek mit akarnak...

A magyar emberek mit akarnak dolgozni?

Figyelt kérdés

Ugye gyakori probléma, hogy nincs munkahely.

Viszont azt is látom, hogy a többség alapból kizárja:

-Szakmunkát

-Fizikai munkát

-Szalag munkát

-Sofőrködést


Persze mindezt 8 általánossal vagy max érettségivel a kezükben.

Akkor mit szeretnének?


2017. máj. 26. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy zárják ki ezeket.

Akkor megkapod a választ.

2017. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tanfolyamot elvégezni csak nincs rá pénzem! Havi 30 000 Ft -ot nem bírok kinyögni egy okj tanfolyamra! Úgy, hogy 150 000 Ft a fizetésem és ha elvégeznék egy tanfolyamot akkor se keresnék többet de azért fizessek ki összesen 300 000 Ft- ot egy új szakmára. De ettől függetlenül elvégezném ha ki bírnék fizetni havi 30- at, hát nem tudok!
2017. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem, már lassan 10 éve, a segély nevű munka jön be.
2017. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szalagmunkát még értem, ismerek is olyanokat, akik kizárják. De sofőrködést??? Ha meghirdetnek egy (személygépkocsis) sofőr állást, akkor többszáz ember jelentkezik. Vagy milyen sofőrre gondoltál? Nemzetközi fuvarozóra, BKV sofőrre?
2017. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem volt olyan életszakaszom, diplomás pályakezdőként, amikor szó szerint barmit elvállaltam volna. Gyári szalagmunkas volt a legesélytelenebb, mert ott van a legnagyobb túljelentkezés, hiszen bárki el tudja végezni. Egy pozícióra siman 1000 ember is jelentkezik.
2017. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Dolgozni normális ember nem akar. Normális ember pénzt akar keresni és szomorúan veszi tudomásul, hogy ehhez dolgoznia kell.

Ha lenne elég pénzem, csesznék dolgozni.

2017. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamikor a szülői ház gazdaságában tevékenykedtem és nem volt idegen munkahelyem. Az volt életem legszebb időszaka. Vagyis nem az a lényeg hogy mit dolgoztam, hidz volt ott ezermesterkedétől kezdve minden. Hanem az hogy magamnak dolgoztam, magam ura voltam és szabad voltam. De dolgoztam vezetőként vagy mérnökként is cégnél. Arról már nem mondhatom el hogy boldog és szabad voltam. Bármit és bármennyit szívesen dolgozok, de az amiben dolgozok legyen az enyém és magamnak dolgozzak.
2017. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy közmunkás ismerősöm(Ne írjátok le az összeset, mert rengeteg a nagyon értelmes közük) 25 éves. Állandóan panaszkodott, hogy ő irodai munkát akar, de hogy mégis ott mit akar csinálni azt nem tudta megmondani. Amikor kérdeztem állandóan azzal jött, hogy az irodai munka olyan hogy beül és viszik neki a munkátXD Mondtam neki, hogy akkor menjen tanuljon vagy képezze magát, de erre ő azt mondja, hogy ő már tanult eleget. Ezt egy érettségivel a háta mögött, amit éppen, hogy meg tudod szerezni... Ebből csak annyit akartam lehozni, hogy sokan azt akarják, hogy a 0 tudásukat megfizessék, és még csak nem is hajlandóak tenni azért, hogy ez a nulla több legyen egy kicsivel is. Ő elégedett magával, aki meg ezért nem veszi fel irodába az egy köcsög... Mondjuk ott a másik véglet, aki több szakmával árkot ás, mert a környéken még építészet sincs, mert az önkormányzat olcsón(ingyen) minden építőipari munkát megcsináltat a közmunkásokkal, persze csak a haveroknak.
2017. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy gyárban dolgozom és kész. Szeretem meg vagyok vele elégedve. Többet keresek mint sok szakmunkás. Rengeteg a szabadodőm. Úgyhogy nyugdíjig maradok.
2017. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!