Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zY-1Um1Gzzk


Azért tettem fel itt a kérdést mert a videó alatt 95%-ban egyetértenek a mondanivalójával és kíváncsi lettem itthon nálunk hogy vélekednek erről.



2017. jún. 12. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
the world will know thst i was right... unfortunstely just late
2017. jún. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy eléggé manipulatív. Érdekelne, mit szólnának egy ilyen videóhoz, ami hasonló lenne, csak a indiánok csinálnák a fehér emberekről.
2017. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, minden elborult, nem mainstream videót leginkább csak az néz meg, akit amúgy is érdekel. Innen a sok like. A legnagyobb propagandistákat, manipuláció mestereit idézni (pl Goebbels) pedig egyenesen nevetséges.
2017. jún. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért is manipulatív, mert relatívan pozitív régi képeket tesznek be negatív mai képek mellé.


Ha mondjuk a nácikról Dr. Josef Rudolf Mengele kísérleteinek képeit és a lagereket tették volna be, akkor szerintem más lenne a reakció.

2017. jún. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Garpe ***** válasza:
100%

Érzelmekre apelláló náci propaganda videó. Tény anyag nem igazán van benne, maga a szerkezstés egyébként egész ütős: hangsúlyozza a drámaiságot a kétségbe esettséget, és "lebegteti" a "saját megoldását".

Rasszok alapján két egymással szembenálló csoportot hoz létre, és a videó célközönségének a fehéreknek a "kilátástalan keserves harcot" és a halált mutatja még a négereket elnyomóként mutatja be.


Ügyes nagyon.

Én nem értek egyet a videó mondani valójával. Úgyvélem nagyon egysíkúan értelmezi a dolgokat, és mindere ezt a szemléletet erölteti rá.


Érdekes a felvetés, hogy hogyan reagálnak rá itthon, de ez csak egy kis csoport, az eredmény nem biztos.

Másrészt, mondjuk itt ez annyira nem játszik, de sok ember hiába ért egyet e videó mondanivalójával nagy mértékben, a nácik említése és hogy beismérjék, hogy rasszisták, társadalmilag most szinte elfogadhatatlan, így ezt nem is merik tenni.

2017. jún. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Ökörség...


Nem tudom mik azok a bevágott videók ahol a fekete srácok pórázon vezetik a fehér csajokat, de tök értelmetlen berakni. Az valami elborult videóklip, itt meg úgy van beállítva mintha ez egy jelenség lenne hogy a fehéreket pórázon vezetik.

2017. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Hmm...Szeretem a reggeli propagandaszag illatát.


De azt azért vedd észre,hogy nagyon sok olyan ember van a Földön,akik az agymosást fegyverként használják.

2017. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!