Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rajtam kivűl van még (itt)...

Rajtam kivűl van még (itt) olyan tizenéves korú aki szeret politizálni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én de csak párt függetlenül 17/F
2017. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is. :D
2017. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

# 1


de azért éljen a Fidesz és le a libsi vakarcsokkal. Jól mondom pajti? :-)

2017. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 Erre nagyon nem tudok mit mondani...

Egészségedre?

2017. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jelen. 18/L
2017. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6 Pont ezert vagyok partfuggetlen rohadtul unom hogy ebben az országban (igen tudom h nem csak itt) csak mas partok fikazasa megy ahelyett hogy tényleg csinálnank valami normalissat.

[Ennek igy pont te vagy az elo peldaja.]

Amugy mivel eleg kicsi a latokorod ezert elmagyarazom, hogy ugy is lehet partfuggetlenul "politizalni", hogy nem csak a fidesz vagy az mpsz s*gget nyalod hanem az ertelemszeru dolgok mellett alsz ki, attol függetlenul, hogy most azt epp melyik part "talalja ki".

2017. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 vagyok, és szeretek, csak akkor nem, amikor olyan emberrel kell vitáznom, akinek semmi infója nincs,és csak amiatt van véleménye, mert az a párt azt mondta: hogy, ő pedig csak azért is az ellenkezőjét mondja, de akkor is ragaszkodik a hülyeségéhez, és nem mondhatod neki, h hülye.
2017. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szintén 14/L
2017. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár én már 27 vagyok, de 15-18 évesen aktívan politizáltam, szakszervezet is érdekelt. Aztán rájöttem, hogy a pártpolitika gusztustalan. Akárhová mentem, mindenki fúrta a másikat a háta mögött, de közben nyalták egymás seggét. És ez mindenhol így ment. Aztán jött a szakszervezeti ifjúsági tagozat megalapításában való részvétel, majd kiderült, hogy ott is az a lényeg, hogy ne csináljunk semmit, de költsük el a szakszervezet pénzét jó bulikra. És aztán abbahagytam a politizálást.


A politika továbbra is érdekel, de csak szemlélő vagyok, és persze választásokon szavazok. És reménykedek, hogy egyszer ez a jelenlegi bagázs (főleg a fidesz és mszp) átadja a helyét normálisabb társaságnak. Csak azt vettem észre, hogy aki normális, okos és tényleg tenni akar, azt hamar háttérbe szorítják azok, akik a saját érdekeik alapján akarnak politizálni és gátlástalanok. A másik probléma, hogy nálunk (de általában a világon bárhol) nem lehet ész érvekkel választásokat nyerni, ellenben populista mellébeszéléssel nagyon jól lehet érvényesülni. A buta emberekből nagyon sok van és általában könnyebb megnyerni a buta embereket mint azokat, akik gondolkoznak is. Azért érdekes adat, hogy az ország nagy része el sem megy szavazni, mert felfogta, hogy párttól függetlenül mindenki szétlopja az országot és nem lát értelmes alternatívát.

2017. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!