Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezt a szöveget meg "életfilozó...

Ezt a szöveget meg "életfilozófiát" értitek?

Figyelt kérdés

Gyakran látni neten az Anonymus maszkot meg mellé hasonló szövegeket:

Get married, obey the laws, Pay your bills bla bla bla And repeat after me, IM free.

Támadják a rendszert meg a satöbbit, de most ez mire vonatkozik pontosan?


2017. júl. 27. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy mindenki azt hiszi milyen szabad, pedig pontosan azt csinálja, amit mondanak hogy csinálnia kell. Nem csak akkor vagy rabszolga, ha korbáccsal kényszerítenek egy bizonyos életútra, hanem akkor is, ha törvényekkel és elvárásokkal. Szóval ez a törvények és társadalmi elvárások elleni lázadás filozófiája.
2017. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, de igazából most mi bajuk van?

Ha nem fizeted a számlát, egyszerű, nem kapsz szolgáltatást.

Fel lehet rúgni a törvényeket is, csak aztán ha a sarkon agyonütik a telefonjáért, akkor majd ne hőbörögjön.

A többit is ugyan így szépen ki lehetne fejteni.

Szerintem ma, aki EU polgár, beszél egy nyelvet és van egy épkézláb szakmája, az előtt ott a világ.

Mehet szinte már bárhová, ott alszik, ahol akar és kb senki nem szól bele, hogy mit csinál.

2017. júl. 27. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, neked nagyon evidens, hogy a a hálózatban élj, észre se veszed, hogy rab vagy.


Van, aki meg merte tenni, hogy kiszállt, és a hálózaton kívül élt, ki is lakoltatták, mint ezt az 54 éves nőt, akiről az alábbi cikk ír:

[link]


Hogy merészel bárki önellátó lenni, és nem fizetni a hálózatnak?

2017. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hűha! :D

Az a baj, hogy annyira rab vagyok, hogy az éven már a második külföldi munkahelyemen dolgozom, amit én magam választottam szabadon:D

Itt is max december elejéig fogok, mert utána már nem vagyok hajlandó, majd max jövőre újra.

2017. júl. 27. 23:29
 5/9 A kérdező kommentje:
2017. júl. 27. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez annak a tipikus esete, amikor a hülye meg van győződve róla, hogy az a hülye, aki nem hülye... :-)
2017. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 1


de gondolom azért azt te is belátod, hogy jobb egy közösség aktív tagjaként bizonyos alapvető szabályokat betartva (ne ölj, ne lopj, ne csalj) tanulni, aztán a szorgalmas tanulás után hülyére keresni magad ami lóvét szintén a közösségtől fogsz visszakapni, mint egy erdő közepén remeteként élni mindenféle szabályok nélkül, és belepusztulni a vérhasba fél éven belül.

2017. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem azzal van a gondom, hogy alternatívát nem mutatnak fel.
2017. júl. 28. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, akit zavar, hogy egy társadalomban, törvények és egyéb elvárások szerint kell élnünk és van, akinek ez a természetes. Akinek ez a rendszer nem tetszik, az sajnos nem tehet semmit. Bele kell törődnie, hogy rosszkor és egy számára rossz világba született. Sajnos én magam is így érzek.
2021. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!