Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek számít hogy...

Szerintetek számít hogy valaki fehér/fekete/indoid, hitetlen/keresztény/muszlim/zsidó/hindu, férfi/nő/transz, homo/hetero, fiatal/öreg?

Figyelt kérdés

2017. szept. 22. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos nem sajnos nálam számít hogy valaki hetero vagy sem, akárhogy próbálom figyelmen kívül hagyni, nem tudom, lehet régimódi felfogás de ez van.

A többi nálam egyáltalán nem számít.

25F

2017. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Biszexuális/meleg (nehéz ezt így bekategorizálni), ateista, (fehér,) fiatal fiú vagyok.


Szóval nekem egyáltalán nem számít a megítélés szempontjából.


Ha vallási okokra hivatkozva elítél mert ateista vagyok vagy mert nem vagyok hetero azt nem szeretem.


Ezen kívül pedig mindenkivel természetesen viselkedem.

Annyi, hogy nyilván tudom, hogyha valaki mondjuk vallási okok miatt nem fogyaszt alkoholt, akkor nem egy üveg bort adok neki ajándékba (bár szerintem ilyen még nem volt, hogy ezen kellett volna gondolkodni) és aki idősebb nálam azt nyilván nem úgy kezelem, mint a kortársaimat.

A korombelieket, a barátaimat is tisztelem és értékelem, mint barát és mint ember, de nyilván az idősebbek felé másabb ez a tisztelet és mondjuk szerint az 50-60-70 éves korosztálytól is érthető, hogy nem teljesen úgy viselkedik egy fiatallal vagy egy gyerekkel, mint a vele egyidősekkel, de ez nyilván teljesen egyénfüggő és kapcsolatfüggő. Nem mindegy, hogy milyen a viszony a felek között. :)

2017. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Izé...

Felség

Ittál?na mert csak kiváncsi lennék hogy mit,vagy ha nem akkor milyen lenne ha innál.


A biszex műsor érdekelne azt hiszem. De csak ilyen shemale,traviprodukció keretei között. Talán konzervatív vagyok kissé lehet.

De igenis nézzen ki nőnek!

Attól még lehet fa@xa

2017. szept. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Önmagában nem, de bizonyos származású embereknél gyakoribbak bizonyos tulajdonságok.
2017. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem.
2017. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Azoknál számít manapság akiknek nincs saját életük és a máséval foglalkoznak. Nekem van meleg ismerősöm aki orvos, zsidó ismerősöm aki egy kiváló tanár...szóval nem ez alapján érdekel ki milyen, hanem hogyan viselkedik és normális-e. Nem hinném azért kellene valakit utáljak mert éppen nem olyan mint én.
2017. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen nekem számít.
2017. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne számítana. Ezek alapjaiban meghatározzák az egyén kultúráját, viselkedéseit, szokásait, és tágabb értelemben a társadalmat.
2017. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, mire érted.

Társkeresés esetén például nem mindegy, hogy férfi-e vagy nő az illető (kivéve a biszexeknek). Ilyen esetekben a homo/hetero és a fiatal/öreg paraméter is némileg bekacsint.

Ha meg nem erről van szó, akkor ez egy olyan általánosított kérdés, melyre nem tudok (és nem is akarok) válaszolni.

20/F

2017. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!