Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg vannak bérkommentelők?

Tényleg vannak bérkommentelők?

Figyelt kérdés

Jobb- és baloldalról is mindig látom ezt a "bérkommentelőzést".

Tényleg van ilyen szerintetek? Ki fizet nekik ha igen?



2017. szept. 29. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Magyarországon valószínűleg nincsenek, csak amikor valaki olyannyira hisz valamelyik pártban, hogy az már nevetséges, olyankor gúnyoljuk bérkommentelőnek.

Ez szerintem ilyen elhárító mechanizmus, inkább hisszük valakiről, hogy pénzért ilyen agymosott, mint saját magától.

valahogy mégis szebb azt hinni, hogy valaki pénzért sorosozik meg migránsozik kritika nélkül állandóan, mint elfogadni a szomorú igazságot, hogy igen sajnos ennyi idióta magyar van.

2017. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nyílt titok hogy vannak, az Origo-n látszott ez meg régebben. Jarek nevű volt az egyik főkolompos.
2017. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Vannak. Először én se hittem el, hogy léteznének, de vannak itt olyanok, akik olyan vehemesen védik a Fideszt, védik a védhetetlen, hogy arra már nincs más magyarázat csak az, ha pénzt kap érte.
2017. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De bizonyíték is van erre?

Mert az én családomban is vannak olyanok akik eszméletlen módon "hisznek" egy pártban és mégsem kapnak pénzt érte.(még a gépet sem tudják bekapcsolni,szóval értitek)

2017. szept. 29. 11:24
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Én személyesen is ismerek olyat, aki számláz a Miniszterelnöki Kabinetirodának, "informatikai szolgáltatással". Valójában naponta 5-6-szor posztol migráncs és Soros-ügyben és folyamatosan kommentel ismerősei posztjai alatt nyalva a kormány ánuszát és hergelve a népet. Nagyon nem lennék meglepve ha amúgy lenne még egy jópár facebook kamuregisztrációja.


Szóval igen, van. Itt a gyk-n is vannak bőven.

2017. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Vannak bérkommentelők, és az MTVA kötött néhánnyal szerződést, hogy az ellenzéket lejárassa, a kormányt dicsőítse. Erről az atlatszo.hu kért közérdekű adatigénylést, amit csak bírósági ítélet után adtak ki. Ha keresel, akkor rátalálsz a cikkre, amiben az iratokat végignézheted.

Cél az pl. hogy a valós problémákról való eszmecserét ellehetetlenítsék, komolytalanná tegyék, elhiteltelenítsék. Ezt lehet trollkodással vagy következetes hazudozással, hozzászólás-áradattal (mások véleményének elnyomásával) elérni.

Lehet, hogy bérkommentelő mindkét oldalon van, de az az ultragáz, ha ezeket közpénzből fizetik.

2017. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

A Fidesznek biztosan vannak ilyen aktivistái, többször rajta kaptak már ilyen csoportokat:


[link]


Itt a gyakorin is jelen vannak, vannak nagyon feltűnőek is akik egyszerűen annyira ostobák, hogy egészen hihetetlen sztorikkal indítanak topikot, a "tanár urat" például biztos mindenki vágja. Aki a Fidesz kormányzása óta olyan jól él, hogy az már földöntúli. Miközben a tanárhiány most már általános jelenség és mást sem hallani már 7 éve csak a pedagógusok sirámait. De említhetnénk azokat is akik a CSOK-kal milyen jól jártak még akkor, mikor azt még ki sem folyósították egy léleknek sem az országban :D


Szóval itt vannak, aranyosak nagyon :D

2017. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem elsősorban azért fizetnek, hogy felkapott cikkekkel dicsérjék/szidják a kormányt nem a kommentekért. Elvégre a szavazók inkább egy cikk miatt változtatnak a véleményükön, nem azért mert a Marika néni ezt írta a kormányról. Az itt írogatók felfújják ezt a dolgot amit én személyesen tapasztaltam is. Itt az oldalon 90% utálja a Fideszt és akárki akármit ír róluk ami pozitív, az azonnal bérkommentelő vagy Fidesz birka az ellenzékiek szemében. Én régebben leírtam, hogy jobban élek a Fidesz miatt és azt is, hogy később se lesz hátrányom miattuk, észérvekkel bizonyítottam, hogy miért írtam ezeket. Tehát nem a Soros terv meg a migránsok hanem észérvek alátámasztással arról, hogy miért éri meg nekem a Fidesz kormány sőt arról is, hogy később miért nem szívok majd miattuk. Erre mi lett a válasz? Bérkommentelőnek állítottak mert leírtam, hogy nagyon jól élek a Fidesz alatt. Pedig nem voltam az, tehát tévedtek. Remélem nem mondok titkot azzal, hogy az itt irkálók nagyja rosszul él a Fidesz alatt. Egyszóval rólam azt mondták, hogy bérkommentelő vagyok miközben nem. Ebben az esetben egyértelműen tévedtek nem vitás.
2017. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
2017. okt. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen sajnos vannak például a CEU-ról sokan, és a Soros emberei. De vannak mindenből kiábrándult egyének is akiknek már kedvük se evéshez se a ba..áshoz idejük pedig annyi mint a tenger.
2017. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!