Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kvóta-rend...

Hosszúhajú kérdése:

Mi a véleményetek a kvóta-rendszerről és azon belül a felső határ nélküli kvótáról?

Figyelt kérdés
Én Fideszes vagyok, ezért nyilván ellenzem. Nem támadó és nem primitív hozzászólásokra vágyom hanem szeretném, ha egy ellenzéki, avagy kvóta-párti ész érvekkel meg tudna győzni arról hogy miért jó ez nekünk?

#FIDESZ #migráció #betelepítés #kvóta #felső határ nélkül kvóta
2017. okt. 20. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok fideszes, és úgy ellenzem. Ez nem fogja megoldani a migránsválságot annyi biztos.
2017. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

"ha egy ellenzéki, avagy kvóta-párti ész érvekkel meg tudna győzni arról hogy miért jó ez nekünk?"


Amúgy azt hiszem azt nem tudod meg ma este. :)

2017. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

"Én vagyok fideszes,"


*nem vagyok

2017. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minden normálisan gondolkodó ellenzi. Ehez nem kell fideszesnek lenni.
2017. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Malawiban éppen gyilkolják egymást. Azt hiszik a másikról hogy vámpír. Biztos hasznos tagjai lennének az európai társadalomnak az ilyen primitív emberek. [link]
2017. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ma reggel hallgattam Niedermüller Pétert a rádióban, hogy mi is ez, de érdekes módon még ő sem próbálta abba az irányba terelni a beszélgetést, hogy ez miért jó nekünk, pedig nála nagyobb híve az "összeurópai megoldásnak" nincs.

Ez nem hogy nem jó megoldást, még rossz megoldást sem jelent a problémára. Ez ugyanis nem megoldás. Ez a mai magyar politikában az egyetlen közös nevező. Mármint a választók között. A pártok között viszont nem. Egészen komolyan nem értem, hogy a balodali ellenzék miért nem meri felvállalni ezt a dolgot. Akkor talán nem kellene azzal szembesülniük, hogy minden csűrés-csavarás ellenére nem növekszik a népszerűségük.

2017. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
A háború elöl menekülők befogadása nem arról szól, hogy nekünk miért jó, csak szólok.
2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Nem okozna semmi problémát 1260 ember betelepítése! De embereket nem lehet sehova "betelepíteni" akaratuk nélkül. Ha ide telepítenék őket, az első adandó alkalommal elhagynák az országot. Eddig sem maradt itt egyik sem. Kivéve, akik letelepedési kötvényt kaptak.


Miért jó nekünk?

Ennyi migráns nem sokat hzavarna és nem us kerülne olyan sokba.

De miért jó nekünk, ha ukránok papíron bejelentkeznek Magyarországon állandó lakcímre és az állam fizeti nekik a magas nyugdíjakat?

Vagy miért jó, ha tartózkodási engedélyt kapnak az ukránok, vagy a vajdaságiak, kapnak lakást, ellátást és kiképezik valamilyen szakmára őket. A papír birtokában pedig a többség kimegy valamelyik EU-s országba.

2017. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem volt semmilyen felső határ nélküli kvóta, 120.000 ember elosztásáról egyeztek meg amiből Magyarországnak kellett volna 1294 kérelmezőt elbírálnia. Ez a megegyezés két évre szólt, de már vége.


"13. cikk


Hatálybelépés


(1) Ez a határozat az Európai Unió Hivatalos Lapjában való kihirdetését követő napon lép hatályba.

(2) Ezt a határozatot 2017. szeptember 26-ig kell alkalmazni.

(3) Ezt a határozatot azon személyekre kell alkalmazni, akik 2015. szeptember 25. és 2017. szeptember 26. között érkeznek Olaszország vagy Görögország területére, valamint azon kérelmezőkre, akik 2015. március 24-től kezdve érkeztek e tagállamok területére.

Kelt Brüsszelben, 2015. szeptember 22-én."


[link]


Szeptember 26.-án lejárt tehát és én nem tudok róla, hogy hoztak volna azóta más határozatot a menekültekkel kapcsolatban.

2017. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7 - csak szólok, hogy a többségük nem háborús szerencsétlen, hanem gazdasági bevándorló. Tudod ha valaki menekül mert háború folyik akkor az nem sétál kontinenseken át, hanem átrohan az első csendes békés országba, és rögtön menedéket kér. Gondolom te sem Kaliforniáig menekülnél, hanem gyorsan átfutnál remegve Bécsbe.

8 ha nincs felső kvóta nem egy fog átjönni, hanem kb. meghívót kapnak. jön több is. a példa amit írsz egyrészt azért más, mert bejelentkezni más, mint valóban itt élni. másrészt pedig nem mindegy kit veszünk be. nőtt a terrorizmus - ők követték el - a nemi erőszak svédben 1000 ezer !!!!!! - százalékkal nőtt, itt vannak a támadások, hogy háttal kell futnod.. - nem orvosok jönnek be,... hova vezet ez? megszűnik hipp hopp?

2017. okt. 20. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!