Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi gond a rasszizmussal?

Mi gond a rasszizmussal?

Figyelt kérdés
Én rasszista vagyok, mert a saját rasszomat előrébb valónak tartom, mint a többi rasszt. De ez nem jelenti azt, hogy a többi rasszt gyűlölöm, megvetem, csupán olyan döntéseket hozok, amelyek az én rasszomnak kedveznek, amelyek a saját rasszom fennmaradását biztosítják. Pl nem támogatom a keveredést. Ez épp olyan dolog, mint amikor valaki a családját védi. Te is előrébb valónak tartod a saját családod másoknál. Ha dönthetsz, hogy a te családod egyen vagy egy másik ismeretlen család, akkor egyértelműen a sajátodat választod.
2017. nov. 20. 23:53
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Egyébként a rasszizmus egy tudatos és aljas elhomályosítása történt meg az elmúlt 100 évben. Szándékosan keverték össze a gyűlölet hangjával. Pedig a rasszizmusban semmi gyűlöletkeltő nincs. Csak el akarnak nyomni minden nemzeti identitást, hogy aztán lére jöjjön egy irányítható, gyökér nélküli társadalom, amit aztán irányíthatnak.
2017. nov. 20. 23:57
 2/40 anonim ***** válasza:
37%
Az a gond vele,hogy baromi primitív dolog.
2017. nov. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Már miért lenne primitív dolog? Igazán kifejthetnéd.
2017. nov. 21. 00:29
 4/40 anonim ***** válasza:
33%

Azert primitiv, mert minden a globalizacio fele mutat.


Kezdetben voltak a csaladok. Kis eletkozosseg, ugyhogy tobb csalad osszefogott, alapitottak egy kozosseget. Igy mar kepesek voltak felosztani a munkat, gyujtogetni...


Aztan amikor letelepedtek, elkezdtek novenyeket termelni, akkor nem volt eleg ez a maroknyi ember. Tobben osszefogtak, faluba tomorultek. Talan is kezdodott a fizetoeszkozok hasznalata a kozos vagy csere helyett.


Ezutan varosok lettek.

Aztan varosok kozotti kereskedelmi- es katonai szovetsegek.

Aztan orszagok.

Aztan orszagok kozotti szovetsegek.


Ekozben mindig novekedett a varhato elettartam, a nepessegszam, a jolet. En a sormintat a globalis szovetsegben latom kiteljesedni.

2017. nov. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Milyen jólétről beszélsz te? A városi lét egyenlő a halállal. Ráadásul a világ 90%-a éhezik.
2017. nov. 21. 00:48
 6/40 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy a fogyasztói társdalom milyen hatalmas kárt okoz a földnek. A tengerek tele vannak szeméttel, ráadásul hal már nincs bennük. Az őserdők nagy része eltűnt, a levegő szinte halálos méreg. Neked ez a fejlődés, a jólét? Jó nagy barom vagy, ha igen.
2017. nov. 21. 00:53
 7/40 anonim ***** válasza:
39%

Termeszetesen, forras nelkul csak ures fecseges.


Peldaul itt egy varhato elettartam grafikon:

[link]


Itt egy grafikon a joletrol:

[link]

2017. nov. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

-Ehezes: ottvan a grafikon, ha no a jolet akkor csokken az ehezes

-Mergezo levego: ha no a varhato elettartam, akkor hol latszik hogy mergezo a levego?


A tobbire szerinted a rasszizmus a megoldas? Attol hogy az europidokat elonyben reszesited a mongoloidoknal, melyik pont lesz jobb?

2017. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó: A várható élettartam nem a globalizmus miatt nő hanem az orvostudomány fejlődése miatt.

Pontosabban azon belül is azért mert a gyermekhalandóság csökken. A grafikonon nem azért van 65 év, mert nem hal meg minden 3. gyerek már 10 éves kora előtt valami tüdőgyulladás vagy egyéb közönséges betegségben.

Nem attól nő az átlag élettartam hogy "de jó, most már 3 hiperóriási multinacionális cég osztja fel maga közt a világot, és tulajdonképpen a befektetőik döntenek a pénz értékéről. Mert ez a globalizmus.

2017. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
28%

Vagy attol hogy van egy kozos orvosi "nyelv", adatbazis, gyartok, szallitolanc.


A csecsemo csaladja, a faluja, de lehet hogy az orszaga sem tudta volna kifejleszteni, legyartani azt a gyogyszert. De mivel a vilag masik felen erdekeltek abban hogy ne haljon meg, ezert kifejlesztik&legyartjak&elviszik neki.


Nem ezzel foglalkozom, ugyhogy biztos benak az erveim, de ha meggyoztok valtoztatok a velemenyemen.

2017. nov. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!