Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit csináljon az ember,...

Mit csináljon az ember, hogyha prostituált transzvesztitáktól hangos este a környék és nem lehet aludni?

Figyelt kérdés

Pedig ez egy jó környék, az ingatlanárakon is meglátszik.


Gyakorlatilag az ablakom alatt történik az eset.

Nappal nincsen semmi gond,de este ideszállingózik 4-5 nőnek öltözött "férfi" parókában és állandóan ordibálnak.

Hozzák-viszik őket autóval.


Párszor már leordítottam nekik,hogy maradjanak már csendben, de vagy a középső ujjukat mutogatták vagy azt mondják, "gyere és tömd be a számat".

Egyszer pedig egy lábast megtöltöttem vízzel és sikerült leönteni az egyiket, reméltem megfázik és nem jön,de következő nap is ott volt.


Hogyan lehetne elzavarni őket innen?


Meg, azt nem értem,hogy az állam miért nem tiltja be már a prostitúciót.Egyben belehetne tiltani azt is, hogy a férfiak nőnek öltözzenek, mert egyáltalán nem normális dolog.


2018. jan. 4. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez hol van? :D
2018. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

"Egyszer pedig egy lábast megtöltöttem vízzel és sikerült leönteni az egyiket, reméltem megfázik és nem jön,de következő nap is ott volt."


De hát ez bűncselekmény, vagy minimum szabálysértés? Mész az utcán és valaki leönt vízzel? Nyáron lehet, hogy örülnél neki...

2018. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ablakból öntöttem ki rá.
2018. jan. 4. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Legközelebb víz+ecet. Aztán öntsd le!


De hívd ki a rendőröket, megoldják.

2018. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit trollszagú a kérdés. De most tényleg, a rendőrség ilyenkor nem jutott volna eszedbe?
2018. jan. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy légpisztolyt, azt néhányszor süsd el :D
2018. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alkalmazz náluk "alsó madárfogást".
2018. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nem volt a világtörténelemben olyan állam, amelyik eredményesen be tudta volna tiltani a prostitúciót!

Ezt az értelmesebbje tudja, és tiltás helyett normálisan jogi úton szabályozza és adóztatja.

Az idióta országok meg horribilis pénzért üldözik, de teljesen eredménytelenül.

2018. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!