Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Velemenyekre, segitsegre...

Velemenyekre, segitsegre lenne szuksegem?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam -mivel dolgozni nem szeretnek- talalok valami jo penzszerzesi lehetoseget ami meg is lett csak nem vagyok benne biztos mennyire jo otlet.


Annyi az egesz, hogy valami kis lelekszamu faluban ahol nagyreszt oregek vannak megszerettetem magam igergetesekkel meg a tobbi szokasos dologgal es megvalasztom magam polgarmesternek. Szerintetek ez mennyire megvalosithato? Ha sikerulne meg tudnek belole elni? Esetleg egy kis varos polgatmestere kent feljebb tudnek menni a rangletran?



2018. jan. 14. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sulek Péter ***** válasza:
Szerintem a sajátodban talán, de idegen városban nehezebb dolgod lesz.Meg tudnál belőle élni és feljebb is lehet jutni a ranglétrán,de ahhoz jónak kell lenni, meg jó kapcsolatok.
2018. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó terv, egy ilyen faluban, sokáig csak "gyütt- ment" leszel.
2018. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan egyszerű. A kis falvak polgármesterei általában nem főállású státuszban látják el a feladatot, mert egy kistelepülés költségvetése nem tudja kigazdálkodni a főállású polgármesteri juttatásokat. (onnan tudom, hogy önkormányzati képviselő voltam két ciklusban) Általában erős a helyi kötődésük, sok barátjuk és rokonuk él helyben.

Másik akadálya, hogy az a polgármester, aki addig ellátta a feladatokat, szerinted tétlenül fogja szemlélni, hogy te odamész, és kitúrod a pozíciójából?

2018. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!