Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kéne feloszlatni a globáli...

Nem kéne feloszlatni a globális internetet régiókra, amik között nincsen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyen javaslatokról. Első lépésként például az amerikai internetet leválasztanánk az európaitól. Az amerikaiak nem mérgeznék többé így az európai fiatalok elméjét, és az NSA, FBI nem kémkedne utánunk.


Ezek után felosztanánk az európai internetet aszerint, hogy ki hova tartozott 1990 előtt. Mi például az oroszokkal lennénk egy hálózaton, az osztrákok a franciákkal.


Mindenhol kialakulhatna saját kultúra, értékrend és oldalak (pl. Amerikában Facebook, nálunk, oroszoknál Vkontakte).


Mit szóltok az ötlethez?



2018. jan. 16. 03:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2018. jan. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Én támogatom az ötletet. A feminácik többé nem szólnának be a normális embereknek, szabad lenne nálunk a torrentezés, nem kéne attól tartani, hogy előbb-utóbb lecsapnak rá, kialakíthatnánk a saját internetes kultúránkat, függetlenül az amcsi szeméttől, én benne vagyok.
2018. jan. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Észak Koreában már sikerült megoldaniuk.
2018. jan. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Tudom, hogy csak provokálni akarsz te szánalmas troll, hisz miféle nyomorultnak jut eszébe hajnalban ilyeneket kiírni, mint valakinek, akinek abszolút nincs se élete, se munkája, se barátai és az egyetlen öröme mások bosszantása?

Amúgy meg azok kedvéért, akik szerint jó ötlet lenne:

Amíg az internet feletti felügyelet javarészt amerikai kézben van, addig vonatkozik rá az amerikai alkotmány első kiegészítése, vagyis a szabad véleménynyilvánításhoz való jog, amit az amerikaiak velünk európaiakkal szemben nagyon komolyan vesznek. Németország már most cenzúrázza a facebook-ot, az oroszokról nem is beszélve, akiknek a saját kis közösségi oldalaikon szintén brutális cenzúra van, pontosan azért, mert Amerikán kívül egyetlen ország se épült direkt értékekre, ezek közül pedig a legfontosabb a szólásszabadság, éppen ezért van náluk mindenféle idegesítő, ostoba szélsőséges a neten (pont úgy, mint mindenhol máshol), de hát ßaszki, ez a szólásszabadság ára, ha ezt nem vagy képes elviselni, hogy másoknak neked nem tetsző véleményük van, akkor nem való neked a szólásszabadság és jobban tennéd, ha dobbantanál Kínába.

Amerikában kőkeményen betartatják az első alkotmánykiegészítést, ott mindenkinek joga van azt mondani, amit akar és az internet pontosan erre a kulturális vívmányra épül, ha pedig ezt az alapkövet kihúzod alól, abból valami olyan gusztustalan perverzió lesz, mint Kína vagy É-Korea saját kis belső hálózataik, ahová csak úgy tudsz kiposztolni valamit, ha azt előtte a cenzorok jóvá hagyják. Valóban, kurvä jó internetkultúra lehet az, hogy csak akkor posztolhatsz ki valakit, ha azt az ország diktátora által kinevezett ellenőrök jóvá hagyják.

2018. jan. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Alain Delon ***** válasza:
74%
Nekem van amerikai email-címem is, szóval kuka az ötleted.
2018. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Az amerikaiak nem mérgezik a gyerekek elméjét, ugyanis a te felelősséged volna megtanítani fattyad a kulturális értékeink tiszteletére. Ez semmi más, csak felelősség hárítás!

ad2 az internetnek fontos szerepe vana gazdaságban, egy ilyen lépés igen sok embert tenne utcára, és összességében nagyon káros lenne, mind emberi, mind kazdasági szempontból, tehát a végső válasz: na takarodj a francba a istenverte hülyeségeiddel!

2018. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mit szóltok az ötlethez?"

Kerestem a szövegben a wartburgot, de nem találtam! Cenzúrázták?

2018. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem: mi a fütykösömért az oroszokkal lennénk egy hálózaton? Mi közünk van hozzájuk?
2018. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy valami bőbeszédű, kérdező, pedig föltettem egy kérdést.Ha mai nap folyamán nem válaszolsz, akkor azt úgy fogom kezelni...
2018. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit szólok?

Hát a visszafejlődést haladásnak beállítani azok szokták, akik képtelenek haladni vele.


Nem vitás, hogy a világ dolgaiban válogatni nehezebb, mint egy kicsiny szobában lévők között. De a jó megtalálása csak az elsőben lehetséges. A másodikban vagy van, vagy nincs. Az azonban biztos, hogy sokkal kevesebb.

2018. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!