Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre hogy a...

Csak én vettem észre hogy a magyar emberek kevésbé hazafik?

Figyelt kérdés
És ha te is így látod akkor ez miért lehet így?

2018. jan. 16. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Miből következtettél erre?
2018. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz úgy hazafinak lenni, hogy a hazádat élhetetlenre lopják a kormány berkeiben, pedig szereted amúgy.
2018. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Lehet úgy is hazafi valaki, hogy nem döngeti a mellét, hogy ő mekkora magyar.

Viszont ha arra gondolsz, hogy szép számmal találkozni olyan tartalommal, ami vélhetően magyar embertől származik, de élvezettel gyalázza országunkat, a magyar embereket, vagy a magyar kultúrát, akkor egyetértek.

2018. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mit értesz ez alatt és kihez képest?


Én inkább azt vettem észre, hogy a magyarok sajnos nem igazán érdeklődnek a közügyek és a politika iránt. Az urak kedvtelésének, bűnözők dolgának tartják, pedig a saját életükről lenne szó. Azt sem hiszik el igazán, hogy komoly befolyásuk lenne rá.


Sokan még mindig imádják a kiskapukat, pesszimisták a jövőre nézve és végtelenül irigyek tudnak lenni egymásra. Erre sajnos a múlt sebei és a rossz anyagi körülmények rásegítenek.


Kiút csak az, ha a munkának lesz becsülete, a szélhámosokat pedig egy emberként veti ki magából a társadalom. Hinni kell, hogy mindenen lehet javítani. Se egyéni se országos szinten nincs lehetetlen. Tudatosítani kell, hogy politikusok az alkalmazottjaink.

2018. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha ezt úgy lehet venni, hogy sok "magyar" állandóan telepofával fröcsög, mocskolódik mindenre ami magyar, akkor lehetséges.
2018. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 árokpart ***** válasza:
36%
Nemcsak te sajnos. Nézd meg pár kérdéssel lejjebb, pár anyámasszony katonája az airsoft-ot veszedelmes fegyverként kezeli. Majdnem, hogy már szinte tartási engedélynél tart a szerencsétlenje. Nem baj had nyonkodják csak a mobiljaikat nem a sokaság a lényeg. Annak idején természetes volt, hogy 10 -12 évesként lőhettünk az udvarunkban nagypapánk Slavia légpuskájával.
2018. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 árokpart ***** válasza:
0%
Engedélyért esedezik akartam írni elnézést kérek.
2018. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
#6: És ha az udvarban lőhetsz Slavia légpuskával, attól érzed magad hazafinak?
2018. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nekem is ez a véleményem...


Az engem körülvevő emberek illetve az interneten olvasottak alapján:


Külföldön az emberek hagyományszeretőek, nagyon összetartóak, nagyon szeretik egymást. Nagyon egészségtudatosak, könyezettudatosak. A városok csillognak-villognak, nincs egy rossz arcú ember, nincs egy betörés, nincs egy bringalopás, autólopás sem. Minden fejlesztés elsőre tökéletes, kifogástalan, célját elérő és a politikusok nem lopnak belőle. Az egészségügy kiválóan működik, az összes orvos jó; biztosan meggyógyulsz. Halálra keresed magad pénzzel. A fű is zöldebb. A tanárok tökéletesek, a diákok boldogak. Sőt, a nap 36 órából áll. Az emberek munkamorálja tökéletes, mindenki sztahanovista, ugyanakkor maximum 8 óra a munkaidő, ebéd után szieszta és a túlóra tilos. A cégek tökéletesek, szabálykövetőek. A 36 órából álló napba belefér a munka, a családdal lét, barátokkal lét, bulizás, rendszeres testmozgás. Mindenki nagyon egészségesen étkezik, rengeteg saláta és csak csirkehús és mindenki legalább heti háromszor egy órát sportol intenzíven. Nyugat egy kacsalábon forgó vár.

Mi, magyarok kövérek vagyunk MIND, senki se mozog. Utáljuk egymást, nem bírunk összefogni. Utálunk mindent. Minden rossz, amit építenek, fejlesztenek. Nemcsak, hogy a politikusok lopnak belőle, hanem céltalan, felesleges minden, amit létrehoznak már a rendszerváltás óta. Depressziósak, ügyetlenek, értéktelenek vagyunk. Mindenki átver mindenkit. Budapest életveszélyes, nagyon nem biztonságos város, biztosan kirobalnak az utcán (vagy épp el). Az ország nem is szép. Itt minden ronda - és a táj is.

Nem is szeretjük.



Nem tudom, mennyire sikerült sarkítanom, de akartam, hogy érzékeltessem, hogy látom én a honfitársaim hozzáállását.

2018. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!