Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen jó könyveket tudnátok...

Milyen jó könyveket tudnátok ajánlani a liberalizmus ellen?

Figyelt kérdés
Olyan könyvre lennék kiváncsi ami ecseteli azt,hogy miért is lehet rossz ez az neoliberalista,globalista elit féle gondolkodás,illetve a liberalizmus.Ha kérhetném olyan könyveket ajánljatok amiket vagy politikatudós/politikus/újságíró írt. Továbbá nem vitát szeretnék kezdeni,én nem szeretem a liberalizmus mai formáját,nem kérek kioktatást. Válaszokat előre is köszönöm!

2018. jan. 30. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Magyar nyelven esetleg?(tudok angolul,csak érdekelne az,hogy magyarul mi szerezhető meg)
2018. jan. 30. 19:55
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Hitler : Mein Kamf

Karl Marx : A tőke

Friderich Engels : A Kommunista Párt kiáltványa

2018. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ide figyelj utolsó,direkt leírtam,hogy nem provokálok,azoknak várom a válaszát akik velem egyet értenek,és már olvastak a fent említettnek megfelelő müvet. Miért szeretnél provokálni drága liberális barátom?
2018. jan. 30. 20:18
 5/16 anonim válasza:
63%
Miért provokált? Mellesleg az utolsó kettő nem szól a liberalizmus ellen csupán A kapitalizmus hibáit írja le szakszerűen, és a kommunizmus alapjait írja le.
2018. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
"A kapitalizmus hibáit írja le szakszerűen" :'D
2018. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

A liberalizmus eredeti formája ellen nem íródott szerintem senki tollából könyv, mert az alapverően elfogadható lenne mindenki számára.

A mai formájához pedig nem kell könyv, az ember napi szinten tapasztalja azokat a dolgokat, amik minden jóérzésű, normális emberben ellenszenvet és utálatot ébresztenek.

2018. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké de azért kérdezem,hogy mostanság,akár a bevándorlókrízis példáján keresztül íródott-e könyv?
2018. jan. 31. 07:06
 9/16 anonim válasza:

Frank Füredi: A célpont Magyarország, a boltokban...


ld. [link]

2018. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nos?
2018. jan. 31. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!