Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan hiteles, komolyan...

Van olyan hiteles, komolyan vehető online teszt, amivel kideríthetem, hogy milyen politikai beállítottságú vagyok, valamint politikától függetlenül milyen elvi, erkölcsi, és egyéb értékrendű a személyiségem?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 03:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nincs. Ezek sokszor manipulatív valamik, amik megpróbálnak megyőzni arról, hogy te mondjuk "liberális" vagy "zöld" vagy, és ezért szavazz ilyen pártokra. Ezek a kategóriák amúgy is műviek.
2018. febr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ezért keresnék valami olyan tesztet, kérdőívet, ami hiteles, vagy nagy általánosságban elfogadott eredményt adna, hogy milyen beállítottságú vagyok politikailag, társadalmilag.


Az a problémám, hogy szinte minden eszményből vannak elemek, amikkel egyetértek, és vannak amiket elutasítok, és próbálnám magam meghatározni elvi, eszmei, értékrendszeri szinten.

Bal oldali vagyok vagy jobboldali?

Liberális vagy konzervatív?

És így tovább.


Most ne menjünk bele, hogy ezek az "eszmék, ideák" mennyire keveredtek már össze.

2018. febr. 2. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem probléma, hanem teljesen természetes. Ez csak azoknak probléma, akik be akarnak skatulyázni téged. Amúgy az eddigi magyar kormányok reálpolitikájában is voltak különféle elemek, amiket lehet cimkénzi baloldalinak, jobboldalinak, konzervatívnak, liberálisnak, szociálisnak, zöldnek stb. És ez bármelyikre igaz.
2018. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!