Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Otthon melege program kérdés...

Otthon melege program kérdés - ha már van hűtőgépem, külön fagyasztószekrényre igényelhetek-e támogatást (ha lesz program)?

Figyelt kérdés

#otthon melege hűtőgép fagyasztószekrény
2018. márc. 11. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Majd ha otthon hidege program lesz.
2018. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérem, csak az válaszoljon, aki kompetens a témában és valóban segíteni is akar.
2018. márc. 11. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most akkor nem az, amikor homoszexuálisokat költöztetnek be másokhoz? Vagy akkor rosszra jelentkeztem?
2018. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az, ha homokos vagy, máshova menj...
2018. márc. 11. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a régebbi kiadású, alacsony hatékonyságú hűtőgép -amit le is kellett adni- helyébe lehetett korszerűt igényelni támogatással. Olyan verzió nem volt -szerintem nem is lesz-, hogy van egy hűtőgépem, és mellé igénylek egy fagyasztót. Vagy az sem működik, hogy semmim sincs, és igénylek egy hűtőgépet támogatással.

Tehát, a régit leadod, és helyette vehetsz egy újat támogatással, a kijelölt üzletekben, akik viszik tőled a régit.

2018. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy van már hűtőgépem a HGCS program keretén belül. A kérdés, hogy ha megint lesz HGCS hirdetve, akkor leadhatom-e a fagyasztót és kapok-e támogatást arra.
2018. márc. 11. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a program cseréről szól, nem egy csere nélküli készülékről. Nem hiszem, hogy régebben megkapott készülék megtartása mellett pluszban kapnál egy újat. De a jövő mondhat mást is.
2018. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az egyik hűtőszekrény, a másik fagyasztó. Ez a kérdés, üti-e a kettő egymást?
2018. márc. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!