Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki,...

Elmagyarázná nekem valaki, hogy mitől szörnyűbb a helyzet Bécs X. kerületében, mint Budapest VIII. kerületében?

Figyelt kérdés

Budapest, Józsefváros:

https://www.youtube.com/watch?v=CfzcKHBz_kM


Bécs, Favoriten városrész:

https://www.youtube.com/watch?v=OS0d3S0nnuU


A Fidesz azt állítja, hogy borzalmas a helyzet Nyugaton, hogy ezt bebizonyítsa, elment a miniszterelnökséget vezető miniszter Bécs "gettójába", hogy megmutassa nekünk, hogy milyen szörnyű is ott a helyzet.

Nem tudom, ti mit láttok, de nekem úgy tűnik, hogy eléggé pörög kint a gazdaság. Lázár szerint szegény, koszos, lepukkant és veszélyes Bécsnek ez a része, mégis ott van a háttérben DM, Humanic, Karaca, Libro, Meki, Burger King, Palmers, Foto Center, és még számtalan üzlet.

Az említett budapesti városrészben meg mi van? Egy kisbolt, és egy Soproni söröző kiskocsma?


Továbbá a közbiztonságot illetően, én személy szerint 20-szor, de akár 50-szer vagy 100-szor is végigsétálnék a videón látható bécsi városrészen, mint a másik videón látható budapestin... nem tudom ti, hogy vagytok vele.


Az utcák tisztaságát illetően is enyhén Bécsben jobb a helyzet...


Szóval most mindenféle előítélet nélkül, mi az ami a Fideszesek szerint élhetetlen Nyugaton? Vagy mi az ami miatt elrettentő példa lenne Nyugat? Csak azért mert néhány nő fején kendő van?



2018. márc. 11. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ki beszélt itt Józsefvárosról rajtad kívül?
2018. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Jajj kérlek... szerinted járhatott valaha is BP elit részein kívül?
2018. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát az ott Bécsben nem Nemzethy! És nem is Magyar! Meg nem is Keresztyén!

Tehát démonlények élnek ott!

2018. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Akiknek szól Lázár videója, le se tojják a hazai helyzeteket. Kivéve persze, ha migránsokról lenne szó, az rettenetes lenne. Minden más lényegtelen.
2018. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

#4

Ez mondjuk igaz.

A magyarok elég durván tudják tolni, ha életkörülményekről van szó. A patkány rágja a nagylábujját a kórházban, de még mindig a migráncsoktól retteg, amiket az életben nem látott.

2018. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, Bécs jobb hely mint Budapest, de most nagyot változott a véleményem. Eszem ágában nem lenne ezután Bécsbe menni, mert a videó tanulsága szerint bármikor összefuthatok Lázárral!
2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Segítek értelmezni Lázár videóját, mert nyilván az értelmi képességeid nem engedik meg, hogy valós képet alkoss róla.


Alaptézis: Bécs egy szép tiszta, élhető város volt a török/egyéb (nem európai országokból érkező) migránshullám előtt. Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Aztán egyre több migránst engedtek be és érezhetően romlottak a körülmények.


Nem arról volt szó, hogy Bécs egy rakás kaki Magyarországhoz képest, hanem arról, hogy ott bizony romlottak a körülmények.


Magyarországon a rejtett erőforrások már igen régen itt vannak, képtelenség integrálni őket és a migránsok csak tovább rontanák a helyzetet, ugyanis itt messze nincs annyi pénz az integrációra, mint pl Ausztriában vagy Németországban.


Tetszik érteni?

2018. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Magyarországon egy kerület van, ahol nem lehet sétálni. Bécsben amíg nem volt migráció egy sem volt, ma sok van -----> Ha itt is lesz migráció bárhol laksz Bp-en,még a LID-be se mehetsz le félelem nélkül.
2018. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van személyes tapasztalatom, 4 éve Bécsben élek. Pontosan úgy van ahogy előttem írták, itt korábban lezáratlanul lehetett hagyni a bringát a bolt előtt, ki lehetett engedni a gyerekeket felügyelet nélkül a térre játszani, nem volt minden héten késelés.

Ehhez képest rohadt nagyot romlott a helyzet. Nyilván ha ide szakad x 10 ezer afrikai, azok nem veszik fel az európai mentalitást a határ átlépésével. Vannak civilizációs különbségek, nő a bűnözés is.

Erről az index is írt, csak hogy ne kormánypárti oldalt hozzak:

[link]

2018. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En meg mindig orulnek, hogy csak 1-2 kerulet, en Del-Afrikaban nottem fel feherkent az aparhetid utan raadasul. Ott sotetedes utan a haz ele se lehetett kimenni, nem hogy setalgatni.
2018. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!