Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen volt ma az Orbán...

Milyen volt ma az Orbán beszéd? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Én személyesen láttam hallodtam. Megnyugtat hogy Fidesz van hatalmon

2018. márc. 15. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
A tartalma, az elvek amik mellett kiállt az tetszett, viszont az eddigi cselekedet nem vág szerintem teljesen egybe az elhangzottakkal. Egy csomó migránst beengedett, a jobbik ellen hazugság kampányt folytat, és semmi más ügy szóba se került, csak ez az állandó migrisorosmigrisoros. Csoda hogy ez elég a fölényes győzelemhez Magyarországon.
2018. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

"Egy csomó migránst beengedett"


Fogalmazzunk inkább úgy, hogy papírokkal rendelkező háborús menekülteket engedett be, akiket nemzetközi egyezmények miatt amúgy is muszáj lenne és nem is ezzel volt a kormánynak problémája.

2018. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Tetszett, hogy sokat beszelt a fiatalok helyzeterol az egeszsegugyrol az oktatasrol es a tobbi sikerrol....
2018. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szánalmas volt. Sajnos sok a fanatikus narancshívő, akik bem tudnak gondolkodni ės nem kėpesek átlátni az elmúlt ėvek fideszes cselekedeteket. Remėlem a választások után el fogják számoltatni!
2018. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A beszéd végére akkora orra lett mint Pinokkiónak.
2018. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

#2 detto csúsztatás amit írsz! Csuti törpe 1 migránst sem akart betelepíteni, semmilyent, mégis titokban befogadott legalább 3-4000.

A beszéde szánalmas és populista volt, egy részét akár Drábik is mondhatta volna, a másik része is detto populizmus.

2018. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Nemzeti ünnepen, mint kormányfő beszélt.:-) NEM kellett kormánysikereket felsorolnia, ugyanis nem kampánykörúton volt. Tudom, nehéz ezt felfogni egyeseknek, különösen, ha mindenki más megfeledkezett az ünnepről - a néhány 10 fős közönsége előtt.:D
2018. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Undorító volt és paranoid.

Inkább a mai diáktüntetők beszédei tetszettek.

2018. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Mit ünneplünk március 15 -én? Nem erről kellene szólnia inkább évek óta ennek a napnak?
2018. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem bejött.
2018. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!