Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti kire terveztek szavazni?

Ti kire terveztek szavazni?

Figyelt kérdés

Mivel anonim oldal ezert ki lehet a velemenyunket nyilvanitani,ugyhogy ugy gondolom leirhatom,hogy en a jobbikra fogok szavazni iden. A legerosebb ellenzeki part aki talan er is annyit hogy mellettuk tegyem le a szavazatom es eljek a demokratikus jogaimmal. Engem elborzasztott,hogy a bekementen mennyi birka ember vonult,es hogy mennyire agymosott,szuk latokoru primitiv emberekkel vagyunk korul veve. Gondoljatok,hogy csak a mindenhato fidesz fog megvedeni az allitolagos keritesnel allo migransoktol? 1. A keritesnel a midiklorianokon kivul senki nem all.

2. Ha migri lennek pont nem ide akarnek jonni.

3. Orban mindenben ellenseget lat. Az ENSZ-ben,az EU-ban,Szel Bernadettben,Karacsony Gergelyben,Vona Gaborban.....paranoias mini diktator akinek a celja csak az,hogy behulyitse az embereket,es felelem kampannyal elerje a mocskos kis celjat,es tovabb lophassa az orszagot. Ez kinek kell,most oszinten? Kinek jo az,hogy az egeszsegugy romokban van? Hogy bemesz a korhazba es elfaradt,kimerult novereket es orvosokat talalsz? Akarsz elni? Mi van akkor ha a korhazban penzhianybol kifolyolag nem tudnak alapveto muszereket vasarolni? Mi van akkor ha annyira szetloptak a fideszesek az orszagot ,hogy egyszeru kezmoso fertotlenito gelre nem futja egy korhazban es emiatt elkapsz egy korhazi fertozest,ne adj isten belehalsz. Ez mar nagyon nem jatek ami itt megy. Mi lesz akkor ha 50 ev mulva nem lesz nyugdijad? Akkor mit csinalsz? Mikor a migriknek mar se hire se hamva nem lesz de te ehezni fogsz mert a minimalis nyugdijadbol (ha lesz egyaltalan) meg alapveto elelmiszerre sem fog telni. Kinek kell ez az orszag es ez a jovo? Ki akar ebben elni? Es akkor azt mondja egy no hogy “mindegy ki kerul hatalomra,most legalabb a mi partunk lopkod”

Most ez komoly? Tehat ez teljesen komoly,hogy a magyar ember ennyire sik hulye lenne? Hol csusztunk el..? Hogy lett ennyi primitiv ember akik vakon elik le az eletuket?

Undorito amit muvelnek es amit elinditottak. Az aluliskolazottak,vagy szimplan agymosottak elhiszik de remelem sokan nem,remelem vegre tortenik egy csoda es a fideszesek szedhetik a satorfajukat.

Ti kire szavaztok?


21/L

Joghallgató


2018. márc. 19. 19:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ekezet nelkul irok. Telefonrol irtam,es gyorsan akartam leirni mindent ami a fejemben van ezzel kapcsolatban.
2018. márc. 19. 19:08
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyéniben mindenféleképpen a legesélyesebb ellenzéki jelöltre, az én választókerületemben ez s Jobbik vagy a DK lesz. (Jelenleg nagyon közel állnak egymáshoz, így még nem tudni ki lesz a befutó.)


Listán még bizonytalan vagyok, de nagy eséllyel az LMP vagy a Momentum lesz a befutó.


21/F, Szintén joghallgató.

2018. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,a momentum lenne a masik part akik melle nyugodt szivvel tennem a szavazatom,de szerintem ok meg nincsenek azon a szinten hogy egy biztos labakon allo kormanyt tudjanak alakitani. De igen nagy bennuk a potencial a jovore nezve.
2018. márc. 19. 19:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Jobbik


"Hát a tücsök kinn a földön

Idegennek hegedüljön?

Ott a határ, ott a karó

A magyar föld nem eladó!


Adjuk el a temetőket

Tagadjuk meg őseinket

Képtelenség, nincs is rá szó

A magyar föld nem eladó!"

2018. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de biztos nem a Jobbikra, itt Budán nem ők a legesélyesebbek, labdába sem rúgnak(max5-6%). Egyébként meg elég gáz, hogy pár hét van már csak hátra és nem lehet tudni, hogy ki kinek a javára fog visszalépni(már ha egyáltalán lesz ilyen), elég bizonytalan a helyzet. Nem akarok kiválasztani most még egy jelöletet, mert simán lehet, hogy visszalép, aztán kereshetek másikat. Mindensetre elég szomorú, hogy 4 évük volt egy használható alternatívát felállítani, és most választások előtti hetekben is ott tartunk, hogy a sárdobálás megy egymásra és még mindig nem sikerült megegyezni. Mindensetre sokat elmond, hogyha már most egymást köpködik, akkor milyen lenne ha együtt kormányoznának...Pedig 4 év alatt össze lehetett volna hozni egy normális, hiteles, realista ellenzéki alternaívát, egyetlen egyet, ami leváltja a fideszt, simán le lehetett volna győzni, ezzel szemben minenki csak a saját kis pártérdekét, pártpénzét nézi. Végtelenül kiábrándult és csalódott vagyok. Nem tudom, hogy kire fogok szavazni, nem tudom, hogy fogok e egyáltalán szavazni.
2018. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenkepp szavazz! En ezt mondom mindenkinek. Ezek a jogaink epp azert vannak,hogy hasznaljuk oket. Valaki melle mindenkepp tedd le a szavazatod szerintem.

Hulyet tudok kapni mikor valaki lustasagbol vagy “ah ugysem en dontom el” felfogas miatt nem szavaz. Ha van 500.000 ilyen ember aki igy gondolkodik es logva marad a szavazata,az mar siman eldonthetette volna akar az egesz vegkimenetelet a dolgoknak.

2018. márc. 19. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
De nálam nem erről van szó, csak szimplán nem látom azt a hiteles alternatívát, ami valóban képes leváltani a fideszt, vagy amiben legalább én meg tudnék annyira bízni, hogy jó szívvel szavazzak rá.
2018. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Listán az LMP-re, egyéniben pedig összeszorított foggal de a Jobbikra.

25/f

egyetemista

2018. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez vicces, hogy még vannak akik azt hiszik hogy ez egy anonim oldal és nem tudnak róluk semmit:D
2018. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eleg vicces hogy valakik azt hiszik,hogy barkit is erdekel ki vagy. :)
2018. márc. 20. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!