Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tényleg léteznek "bérkommentelők?

Tényleg léteznek "bérkommentelők?

Figyelt kérdés

Épp a die Welt kommentjeit olvastam egy a magyar választási esélyeket leíró cikknél, mikor szembe jött velem az alábbi tag

[link]


Csak én vagyok rosszindulatú, vagy ez tökéletes bizonyíték arra, hogy a fideszt próbálja magát a neten is nagyon nyomni, kamuprofilokkal ( Nincs félelem, mi? Itthon jobban tartanak a migránsoktól, mint a németeknél..)


2018. márc. 31. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Naná, de ez főleg a Jobbik műfaja. Ezt a válaszom is mindjárt lepontozzák 0%-ra.
2018. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
lehet, Te is egy bérkommentelő vagy, akit soros györgy fizet, hogy kétségbe vond az emberek véleményét, elvitasd a valós biztonságérzetüket, illetve annak a hiányát. elbagatellizáljátok sok társatokkal együtt a migráció problémáját... persze nem biztos, hogy így van, de még ez is lehet :) bármi megtörténhet ;))))
2018. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: Nyílván egy jobbikos fog OV mellett kiállni külföldön.

Kettes: De mi van ha nem Soros embere vagyok, hanem maga OV, és csak ki akarom deríteni, mennyire lojális a népem hozzám?

2018. márc. 31. 00:45
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudok németül, de igen, léteznek, mondom, hogy tele van velük a gyk is. És símán van egy-egy ügynöknek 5-6 profilja, minimum, kommentelnek, hogy azt hidd mindenki fideszes, lepontoznak ha a demokráciában hiszel.
2018. márc. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mennyit kaptok ezért?
2018. márc. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Most mi a gondod? Leírta a véleményét. Vagy mit írjon? A te véleményedet?
2018. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Összefoglalom... Azért van Magyarországon félelem mert a Fidesz nyomul a a facebookon... Érdekes meglátás......
2018. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Igen, vannak. Arról tudjuk felismerni őket, ha nem értenek velünk egyet. Sőt, mi is azokká válunk, ha mi nem értünk egyet velük. Vagyis, akivel nem értek egyet, mert nem ért egyet velem, akkor én bérkommentelő vagyok, de mivel nem ért velem egyet, ezért ő bérkommentelő. :-)
2018. márc. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akár el is tudom képzelni, de személyes tapasztalataim alapján simán találsz bármelyik párt mellett pár tucat lelkes idiótát, aki önként és dalolva "bérkommentel". Elég csak megnézni a mandinert vagy a gyiket.
2018. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Persze, léteznek. Nemrégiben ki is derült, hogy a Fidesz megrendelésére áljobbikosok szidalmazzák a határon túli magyarokat.


[link]

2018. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!