Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A visegrádi négyek csak...

A visegrádi négyek csak szerintem egy vicc kategória?

Figyelt kérdés
4 ország gazdasági ereje kb Hollandiáéval egyezik meg, 0 politikai erővel rendelkezik az EUban és a világban, erre sokan Magyarországon az új nagyhatalmi szövetséget látják benne... :D

2018. máj. 28. 15:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Azért baromság amit írsz mert simán meg tudnak vétózni az EUban olyan javaslatokat amik sértik az érdekeiket. Ennyit a 0 politikai erőről.
2018. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Igen, csak szerinted, meg azok szerint, akik szerint mi merjünk kicsik lenni. Hollandia végigrabolta gyarmatait, mert hajózni muszáj, viszont nem muszáj hasonlítgatni, méricskélni. Régen Németh László írt a Duna-menti konföderációról - jó lett volna, jó az, egy természetes összekötő kapocs...
2018. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Németországnak, az EU vezető hatalmának kereskedelmi forgalma a V4-gyel 55%-kal magasabb, mint a német-francia, és duplája a német-brit forgalomnak. Egyébként senki nem lát "nagyhatalmi" szövetséget önmagában a V4-ben, az viszont tény, hogy elemi érdekük az összefogás, mert együtt megkerülhetetlenek.
2018. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Igen, csak szerinted vicc kategória.

Szerintem meg az a vicc, amilyen erőlködéssel próbálod kicsinyíteni a saját országodat.

Ennyire semminek érzed saját magadat?

2018. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a Visegrádi 4-el csak az a bajom, hogy mára a mi országunk van a lista legvégén mind gazdaságilag, mind fizetésileg :(

Nálunk a legkisebb a fejlődés, aminek mind tudjuk mi az oka.

2018. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is csak ennyi a bajom. Az elmúlt 8 év alatt sikerült a v4 legszégyenebb helyévé szétlopni és korrumpálni ezt a kis országot.
2018. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező utálod a hazád? Szerinted mi / te semmik vagyunk?
2018. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Az előzők már kifejtették, hogy van azért erő a szövetkezés mögött, de én elismerem, hogy valóban nem érünk fel mondjuk a németek szintjére, de kérdem én: Mi mást tehetnénk?

Külön, külön még kevesebb lenne az erőnk, befolyásunk, így már azért mégiscsak van valami, ahogy a hurkapálcákat egyenként könnyű összetörni, négyet egybefogva már sokkal nehezebb.

Különösen, hogy tényleg egybeesnek nagyjából az érdekeink, természetes a szövetség valahol, amit így már nehéz megkerülni, nem figyelembe venni.

2018. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Majd akkor nem lesz vicces, ha a v4ek, vagy csak Lo és Mo egyszerre kilépnek az únióból, aztán majd Németország és Franciaország törheti a fejét, kit raboljon ki.
2018. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Adja az isten hogy a "merjünk kicsik lenni" balliberális ellenzék sose kerüljön hatalomra.
2018. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!