Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok hogy ebben a kapitalista ny*morult világban még horgászni sem lehet elmenni legálisan ingyen! Mert a ellenőrök meg büntetnek pénz büntetéssel!


Vadászni sem lehet mert akkor is meg büntetnek valami büntetéssel ha elkapnak.


Szóval a nekem elegem van.

Ti hogy vagytok ezzel?



#szabály #politika #kapitalizmus #Átok #Diktatúra! #A kék ellenség
2018. jún. 26. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lemész a patakhoz bedobod a botot és horgászol.
2018. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De meg büntetnek!!! (Tapasztalat!)
2018. jún. 26. 17:18
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát valóban fura ez a világ. Ha vdkenpingezni akar az ember, akkor meg jönnek, hogy magánulajdo a terület az államé, stb. És senki sem a zsére hajt... Senki.
2018. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nem zavar.
2018. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél tavat, telepíts halakat, és horgászhatsz ingyen. Sőt, másoktól is szedhetsz pénzt
2018. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

"Túrórudi2 nevű felhasználó válasza:


Vegyél tavat, telepíts halakat, és horgászhatsz ingyen. Sőt, másoktól is szedhetsz pénzt"


Ja és szerinted van nekem több millió forintom ilyen hülyeségekre.


Egyébként jó ötlet csak gondolom sokba kerül.

2018. jún. 26. 17:24
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha mindent ingyen lehetne csinálni, már nem lennének halak a tavakban, és már nem lennének vadak az erdőben. Erre nem gondoltál? Valamivel meg kell fékezni ezt az egészet. Én azt nem értem, hogy miért olyan hobbit űzöl, ahol más élőlényekre kell vadásznod. vagy ez a családotokban ilyen hagyomány? Mert akkor ideje leszoknod róla.
2018. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Most miért kéne leszoknia róla? Az ember mindenevő. Még a halaknak is jót tesz, ha ragadozó halat fog, akkor egy rakás kis hal megússza.
2018. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Na az zavar, hogy lölő más földjén akart vadászni, és még nekiált feljebb mikor rászólt a tulaj. Tehát hiába lenne tavad, jönnének a "felsőbb körök", te csak kérhetnél meg jelenthetnél.
2018. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Valahol értem a frusztrációd, de nem kicseszésből van így, hanem mert mindennek következménye van és akaratlanul is nagy kárt okozhatsz.


Ehhez kell felügyelet, szabályozás, ellenőrzés, betartatás, ezeknek meg költségeik vannak.

2018. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!