Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy ha találnak...

Hogy lehet az hogy ha találnak egy sertéspestisben elhullott vaddisznót leállíttatják a sertésexportot? Elmaradott országokból érkezők meg gondtalanul jöhetnek mindenféle egzotikus betegségekkel. Afrikában ebola is előfordul.

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Érdek.

Nézd meg kinek az érdeke az egyik és kinek a másik!

Ugyanazoknak. Csak nekik a sertéspiacon az az érdekük ha a magyar sertés nem tud kimenni exportra, az "emberpiacon" meg az az érdekük, hogy bárki be tudjon jönni.

2018. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Az 1-es tökéletesen megvilágította a lényeget! (Szokás szerint)

De majd jön egy aluliskolázott böszme és elmeséli, hogy nem így van, mert ez nekünk baromi jó!

2018. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem inkább az érdekes, hogy olyan helyekre se exportálhatunk ahol még jobban tombol.

Bezzeg valamelyik "nyugati" állam nyugodtan exportálhat a fertőzött területekre.

Így kell kiiktatni a konkurenciát.


Migriceknél meg egyszerű a helyzet.

A eredeti európai népet majd őket is így ritkítják.


:D

2018. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Trollkérdés lehetne ha valami valótlanságot írtam volna. De nem így volt. Úgy hogy ha értelmesen nem tudsz hozzászólni inkább maradj csendben mert így csak lejáratod magad.
2018. aug. 10. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

A 4-6-os alul iskolázott böszmének:


Az export

-(kivitel) azon termékek és szolgáltatások összessége, amelyet belföldön állítanak elő és külföldiek vásárolnak meg.

Az import

- (behozatal) egy másik országból szabályszerűen vagy szabálytalanul behozott árucikk, termék, szolgáltatás.


A te fejedben vannak gondok!

Nyilván nem sikerült még megemésztened a 3-ik buktát, ezért hadoválsz baromságokat. Nem baj, elnézzük neked, az állapotodra való tekintettel!

2018. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látod ez írtam én az.


Azt hiszik, a fideszes trollok, hogy az export az, amit egy másik ország bevisz.


még mindig nem fogták föl hogy az export a kivitel, az import a behozatal.

ha egy másik ország állítja le az importot akkor nem mi állítjuk le az exportot, de a kis buta pufajkásnak ezt magyarázhatod

2018. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!