Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha erőszakkal kényszerítem az...

Ha erőszakkal kényszerítem az egyik embert, hogy fizesse ki a másik ember egészségügyi ellátását, vagy taníttatását, az mivel jobb, mint a rabszolgaság?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Én erőszakkal nem kötelezlek arra, hogy ebben az országba élj és adózz.
2018. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
zsarolásnak hívják, nem rabszolgaságnak. A törvény bünteti.
2018. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Én erőszakkal nem kötelezlek arra, hogy ebben az országba élj és adózz."


Nem tudtam, hogy az ország a tiéd.

2018. aug. 13. 10:56
 4/13 A kérdező kommentje:

"zsarolásnak hívják, nem rabszolgaságnak. A törvény bünteti."


Nem ez maga a törvény.

2018. aug. 13. 10:56
 5/13 qkker1 ***** válasza:
88%

"Nem ez maga a törvény."


Idéznéd?

2018. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

Az, hogy az a másik ne legyen ostoba és ne verje be a te pofádat csak azért mert éhes, a te érdeked. Ezt kellene felismerned.

Ha ezt nem értetted meg eddig, a második állításomat ne is olvasd el. Az is a te érdeked, hogy segíts annak a másik szerencsétlennek. Tudom, ismeretlen szót mondok most, ezt nevezik társadalmi szolidaritásnak.

Azt már mondták a tanáraid, hogy járhattál volna jobb iskolába is?

2018. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"ne verje be a te pofádat csak azért mert éhes, a te érdeked"


Igen az én érdekem, ezért az ilyeneket le kell lőni. Nem erőszakoskodhatsz csak azért mert éhes vagy! A civilizáció az önkéntes és kölcsönös együttműködésre épül. Ha nem teremtesz értéket, amit esetleg elcserélhetsz, akkor nem leszel jogosult mások tulajdonára, hacsak nem önként odaadják adományként.


"Tudom, ismeretlen szót mondok most, ezt nevezik társadalmi szolidaritásnak."


A szolidaritás csak neked ismeretlen, mivel a szolidaritás önkéntes. A rablás vagy parazitizmus nem szolidaritás.

2018. aug. 13. 11:57
 8/13 A kérdező kommentje:

"Idéznéd?"


Segítek: Állami egészségügy és állami oktatás!

2018. aug. 13. 11:58
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Én most azt játszom, hogy ráklikkelek arra a kis behajtani tilos ikonra és jelentelek a moderátornak, hogy te le akartál lőni szerencsétlen embereket. Ha tehetem, elmondom, hogy patkány ideológiának tartom amit mesélsz, aljas büdösbunkónak érezlek téged, talán ki is kellene bsznia innen. Meglátjuk mi történik. Vagy te, vagy én. De remélem ősszel elkapja a tökeidet egy magyartanár.
2018. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül csak te pártolod az erőszakot. Látom a személyeskedéseken, meg feljelentésen túl nem telik többre.
2018. aug. 13. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!