Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik a szabadkőművesek? (Művele...

Kik a szabadkőművesek? (Műveletlen vagyok. Több lent. )

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok hogy próbálják a világot jobbá tenni, de hogyan és miért? Miért kérdés hogy léteztek-e ha azt mondják ma is léteznek és ókorban is. Kik? Mi köze az Illuminátusokhoz és ufókhoz? Ennyire nem lehet hamis. USA elnökökre és asztronautákra miért mondja egy barátom hogy azok voltak. És ezt miért akkor hozza fel amikor istenhitről és evolúcióról beszélünk? Mert felhoztam hogy túl sok a mítosz és legenda?


Ez szabadkőművesre jellemző?

"Jelenleg külföldi alapítványok védenek bűnözőket és kábszert akarnak legalizálni , szavazat reményében ostoba rétegeket ingyenélésre és alapjövedelem bevezetésével szédítenek ."


És a cyberbűnözéshez vagy áldozatokhoz már végképp nem értem mi köze van.


Hogy magyaráznátok el őket egy mondatban? Kormányellenes titkos szövetség tagok akik sokazor tudósok, de mindenképp tanultak? Igazuk van? Miben?


"Az egész hatalmi apparátus nagyon összetett, és egy átlagember számára átláthataltan [Hát az most mi van? Töri órán sose figyeltem.], ezt nemigen lehet kifejteni csak úgy pár sorban egy ilyen oldalon. A lényeg az: bármit tesznek is, az átlagember csak vesztesként kerül elő belőle. Nem csodálom, ha üldözték és irtották a fajtájukat."

Na így 3 óra után közölte a haverom hogy ezt azért mondja mert a szabadkőművesek sátánisták. De..miért.

Az asztronauták mit tehetnének egy rendszer ellen, csak mert nem hisznek istenben vagy miért mondja? Még mindig nem értem kik ezek.

Előre köszi!



2018. aug. 15. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Egy rend akik próbálják jobbá tenni a világot, te is jelentkezhetsz a ,,páholyba",Andrássy Gyula,Kosztolányi,Kazinczy és még órákig sorolhatnám kik voltak tagjai, akik a jelenkori történelmünkre nagyhatással voltak.

A tudatlan, buta embereknek meg egy olyan rend akik megakarják dönteni a jelenlegi rendet vagy továbbfejleszteni egy összkapitalista világot megteremtve, de ezek csak olyan emberek akik lelkileg nem boldogok és így találnak valakit akiket szídhatnak

2018. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Titkos társaság, ez nem azt jelenti hogy titkolják a létezésüket, hanem hogy nem nyilvános amit csinálnak.

Én egy ismerősömtől, aki ismer szabadkőműveseket ( jó, megkérdőjelezhető az "ismerős ismerőse", de legalább annyira megbízható mint a "világuralomra törnek, drogot és embercsempészetet pénzelnek" elmélet ) azt hallottam hogy jótékonysági szervezeteket támogatnak, más embereken, rászorulókon segítenek.


Azért mondják hogy az űrhajósok is szabadkőművesek voltak, mert Neil Armstrong például nyíltan vállalta hogy tagja a társaságnak, de több híres tagja volt, pl: Louis Armstrong ( zenész ), Washington, Bem József ( Bem apó, igen, a lengyel származású magyar szabadságharcos ), Kossuth, Andrássy, Hadik András vagy épp Lord Byron.

2018. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Úgy tudom, köztudomásúlag épp a lehető legrosszabbá próbálják tenni a világot. Mint a sátánisták. Ezért titkosak. Az illuminátusok talán egyik csoportjuk a szabadkőműveseken belül. Lehet, hogy számukra a pokol, a káosz lenne jó világ, de nem az. Feltűnően nagy az aránya köztük az egyik kisebbségnek, ők is alapították a 17-18. században az egészet. Aztán itt van a frankfurti iskola, a Bilderberg-csoport, az extrém feminizmus, genderizmus, fehérellenesség, normalitásellenesség, ők is hasonló munkát végeznek az emberiség ellen.
2018. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ha érdekel a téma keress rá Youtube-on “Raffay Ernő szabadkőművesség”-re.


Raffay az Antal kormány honvédelmi államtitkára volt, történész egyetemi tanár, kicsit jobbos, de sokkal árnyatabban írja le őket, mint sokan.

Röviden ez sem egységes csapat, van egy csomó irányzata. Pl. a francia szabadkőművesek elégge benne voltak Trianonban, ugyanebben az időben viszont történelmi dokumentumok bizonyítják, hogy a magyar szabadkőművesek francia testvéreiknél próbáltak közbenjárni Magyarország érdekében, de nem sikerült.


Az első szabadkőmüvesek vezetői először a meggazdagodott polgárok voltak, akik úgy döntöttek, hogy eltakarítják a feudalizmust, megalkották a nacionalista, kapitalista nemzetállamokat. Most vezetőik a világ leggazdagabb emberei pedig már egy globalizált világot akarnak, ahol nincsenek nemzetek, kultúrális, vallási különbségek, a nép békés, nem túl eszes, jól irányítható, szépen fogyaszt, dolgozik és szórakozik (fogyaszt) a számára megengedett keretek között.

2018. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A szabadkőművesek sokfélék, ahogyan általában a társadalom is.


Én például szabadkőműves vagyok, tagja egy magyarországi reguláris páholynak.


Igen,

- szeretném jobbá tenni a világot és benne önmagamat,

- szeretném szolgálni a társadalmat amelyben élek és amelynek tagja vagyok.


Nem,

- nem vagyok sem sátánista, sem ufó, sem politikai összeesküvő, sem cyber-bűnöző, sem vallásellenes (sőt istenhívő vagyok), és persze sem USA-elnök, sem asztronauta.


Igen, számos kiemelkedő híresség, vezető értelmiségi volt és van ma is a szabadkőműves páholyokban. A maiakról nem beszélünk (csak ha az érintett erre felhatalmaz), viszont a régiek közül íme egy lista:


[link]


Szerintem ezek a nevek önmagukért beszélnek.


Ha mégis az a kérdés, hogy mit csinálnak a szabadkőművesek, íme itt a válasz:


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%

#3


"az extrém feminizmus, genderizmus, fehérellenesség, normalitásellenesség,"


Tehát mert valaki pl néger az már egyből rossz ember? Istenem te neked is sok ész jutott

2018. aug. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!