Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy szép lassan elfogynak a németek?

Figyelt kérdés

[link]


Érik a Kalergi terv?


2018. aug. 16. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván ez is Soros György és Simicska miatt van, ezért szavaztam az Orbán Viktorra, a kétezer éves keresztény kultúra és konzervatív szemlélet védelmezőjére, há' nem? Há' de!... Aztán elmentem egy Ákos koncertre. Szerencse, hogy Erzsébet utalványt is elfogadtak.
2018. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Sajátos látásmód. Annyi bizonyos, hogy a teljes elfogyást megfigyelni nem lesz mód, lévén, hogy a magyarok sokkal de sokkal hamarabb fogynak el.
2018. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Frankfurt Németország 4. legnagyobb városa, ha jól tudom.
2018. aug. 16. 11:46
 4/11 October15 ***** válasza:
59%

1.: Mi ez a tiszteletlenség?! Kéretik a teljes megszólítást használni a Miniszterelnökünk esetében.


Viktor az Orbán házból első ezen a néven, a bankok leverője, a migránsok megállítója, a kerítés őrzője, a muszlim győző, az illiberális, a komcsik elszámoltatója, a kétharmados királyság ura a nyuggerek és prolik királya.

2018. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Lehet poénkodni de a fehér németek születés száma minuszban van, a törökök és araboké meg pluszban. Egyszerű matek ki lesz többségben 100-150 év múlva ha nem változik semmi.
2018. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja, ezzel nem kell foglalkozni.

Ez csak a szokásos kétségbeesett kapálózás a ballibektől.

Mindig ezt csinálják, ha kényes a kérdés, szal vehetjük úgy is, hogy igazat adtak.

Valszeg már jelentve is van a kérdés.

2018. aug. 16. 11:52
 7/11 October15 ***** válasza:
33%

Én aztán nem vagyok se liberális sem baloldali nem vagyok. [A kettő marhára nem ugyanaz csak szólok.. tessék olvasni.]


Baromi egyszerű: a fejlett társadalmakban mindig csökken a születésszám, ez nem Németország sajátja. Igen az araboké pedig magas lévén nem asszimilálódtak az adott ország lakosságába így egy olyan környezetben tartják a megszokott születésszámot ahol az már nem indokolt -> az őshonos lakosságnál nagyobb termékenységi ráta és növekvő létszám.


Ezt hívják úgy, hogy történelem. Most hova szrjak? Véget ér a történelem ha mondjuk Európa része vagy egésze iszlám terület lesz?

2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"fejlett társadalmakban mindig csökken a születésszám"


Kamu.

Mindig is magas születésszámmal járt a jólét, ez csak az utóbbi 30 évben lett divat, mióta folyik a terv.

A történelem meg nem fog megállni, csak épp nem hiszem, hogy Németország német marad.

2018. aug. 16. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Kár értük.
2018. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Napi migráns rettegő kérdés.
2018. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!