Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ember lehetett Eva Braun?

Milyen ember lehetett Eva Braun?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom vagy láttam róla műsorokat ahol szinte teljesen ártatlannak ábrázolják, viszont olvastam olyat is hogy sokan ezt nem teljesen így gondolják.

Szerintetek?

Kíváncsi vagyok a véleményekre:)



2018. aug. 27. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Olyan ember, aki képes volt hozzámenni egy diktátorhoz. Vagyis olyan, mint a többi nő. A rosszfiúkra bukott. Akkoriban Hitler volt a kemény, a menő, a vagánysárc, akit követtek, persze, hogy omladoztak érte a csajok. Persze pár évtized alatt sokat változott erről az emberek véleménye. Bárcsak hazánkban is ekkora változás következne be, és észhez térnének az emberek, és nem a börtönviselt keményfickókért lenének oda a nők. De jó lenne. De akinek nem elég férfias az arca, azt hazánkban még le is b**zizzák. Itt tart a magyar társadalom 2018-ban.
2018. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy elég tág kör, akik Hitlert körülvették. Közös vacsorák stb. Hitler, ha akart, nagyon megnyerő tudott lenni, nőkkel kifejezetten udvarias volt. Szerette, ha hallgatták hosszú eszmefuttatásait.


Ezek nem voltak mind emberevő, halálfejes náci pribékek, hanem többségük nagyvilági ember, vállalkozók, művészek stb. Hittek Hitlernek, hittek a német győzelemben. És mivel az elején, egykori ideig nyerésre állt a Birodalom, az csak megerősítette a hitüket.


Eva Braun ráadásul egy bő húszassal fiatalabb is volt, gondolom felnézett a hatalma csúcsán lévő diktátorra. Ne feledd, hogy házasságuk már csak jelképes aktus volt, órákkal utána öngyilkosok lettek.

2018. aug. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
A videókból nem tűnik gonosznak... Hasonló lehetett Hitlerhez sok dologban.
2018. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem remek csajszi volt.
2018. aug. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A sok rasszista hozzászólás... Igen, ez jellemzi Magyarországot.
2018. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik hozzászólás rasszista?
2018. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért kell mindnekit lepontozni. Amit akkor Hitler csinált az emberek és saját maguk a nácik is elhitték, hogy jót tesznek, felszabaditják Európát a zsidó elnyomás alól. Ebben semmi rasszizmus nincs ezt ők tényleg úgy gondolták. Saját magukat nem hitték rossznak.
2018. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hozzáment egy diktátorhoz, ti meg itt éltetitek.
2018. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7, ma is sokan így gondolkodnának, ugyanazok irányítanak sőt még jobban, mint azóta. Nem véletlen, hogy az egész világ összefogott ellene szinte.... Ma is az a liberál-bolsevik nemzetellenes, fehérellenes, deviáns kör irányít.
2018. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerette a hatalmat és úszott az árral. Ennyi.
2018. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!