Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitlerről, szerintetek mit szólna a mai európai helyzethez?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem meg újra a Bukás, Hitler utolsó napjai című filmet, emlékszem rá, hogy amikor tiniként először láttam én sajnáltam Hitlert, hogy nem teljesülhetett a víziója, és a barbár oroszok, meg az idegen érdekek által hajtott amerikaiak vették át az uralmat Németország felett.


Tegnap Svédországban ismét a Balliberálisok nyerték a választást, tehát Európa muszlim inváziója folytatódik, sőt még a németeknél is, a Führer hazájában is töretlen népszerűségnek örvend Angela Merkel, korunk Sátánja, a bevándorlásellenes AfD és NPD pártnak szinte esélye sincsen.


Szerintetek mi lesz így a jövőnk? Európa el fog tűnni a térképről?



2018. szept. 11. 04:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Elismerem, hogy korunk egyik legnagyobb veszélye a bevándorlás és az azt erőltető, elősegítő liberalizmus, ami ellen tenni kell. A többinek háromszor futottam neki, hogy leírjam, de inkább feladtam és visszatöröltem, mert ott, ahol nincs víz, nem lehet hullámot csinálni.
2018. szept. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

A svédeknek tuti reszeltek.

Szerintem a németek is bele fognak bukni.

Egy másik kérdésnél valaki linkelt egy tök jó videót.

Tökéletesen látszik mennyire populisták a liberálisok.

2018. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
71%
Ma már csak ő tudná megmenteni Európát.
2018. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
42%
nyugger jobber forum, hitler a megmento. undorito
2018. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%

jo szandeku ember volt,ha a teljes kepet nezem.inspiralo,de pocsek katonai stratega.


forog a sirjaban.


de amugy hidd el nemcsak o forog a sirjaban,hanem csak pl.: Bach,vagy Bismarck.


kiemelkedo alakok a nemet tortenelemben,ezek mind forognak.


Istenem hova jutottunk,milyen erosek voltak,Bismarck papa poroszai,a Reich,vagy visszabb menve Nemet-Romai birodalom.


es most nezd meg,hogy igy hagyja a lakossag hogy lecserelodjenek.

2018. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
31%
erdekes hogy mennyire buta emberek irnak ide, "joszandeku* volt igen.
2018. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
37%

jolvan,idd meg a kakaodat,azt fekudj vissza,ovodas.


fogalmad nincs a mozgalomrol,meg rola te.

2018. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
46%

Tobb millio civil halt meg, mind feher europai. tobb millio katona, romma bombaztak mindent, a magyarokat is.

A hitlered a magyart is alsobbrendu szolga nepnek tartotta, a sajat nepet meg tudatlan birkaknak. Te is az vagy tudatlan ostoba ember. Tipikus jobber-nyugger proli.

A magyarokat egyszerű golyófogónak használta és szándékosan a halálba küldte a magyar haderőt. Tényleg megmentette europat.

2018. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

LoLoLoLoL


ez annyira intellektualisan kepmutato,hogy erre inkabb nemis irok.max privatban,mert felhuzom magam ,es leszedik a valaszt.

2018. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos tele van az ország ilyen analfabétákkal "mer megolte a gonosz zsidokat" meg "hitler a magyarok barattya mer adott teruleteket" <- ezek az érvek privátban se érdekelnek.

Olyat is hallottam már jobbertől hogy a saját kezével írtaná ki a teljes szlovák/román akármilyen lakosságot, ha cserébe visszakapjuk a több ezer éves szent magyar területeket. Retardalt pszihopata a kerdező, de a válaszolók is.

2018. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!