Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vége a szabad internetnek....

Vége a szabad internetnek. Milyen oldalakat fog ez érinteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!milyen oldalakat fog ez érinteni? Illetve Spotify és társainak is vége?

2018. szept. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod,hogy vége a szabad internetnek?

Van linked?

2018. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok oldalon lehet olvasni hogy elfogadták az EU javaslatát ami azt jelenti szabályozva lesz! [link]
2018. szept. 18. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalak üzemeltetőinek szól a szabályozás és nem a hétköznapi internetezőknek.
2018. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rémületes világ mind a rossz következtetésekből fakad. Szabályoznak, tehát vége...

Képzeld, az egész világ ősidőktől szabályokból áll. Különben nem tartanánk itt, különben káosz volna. Vannak rossz szabályok is. Ki kell őket javítani, nem rémüldözni, pánikot kelteni.

Az internet és a szabadság nem szétválaszthatók. Aki ezt nem tudja, minden apró zajra összerezzen. Aki tudja, nem törődik vele. Hát tudd te is. Ha nem, értelmes emberektől kérdezz, ne pánikkeltőktől.

2018. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen vége, azt még nem tudom.
2018. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Áááá már értem...Első vagyok.

Csak a tartalom szolgáltatók lesznek korlátozva nem te.Szerintem a Salamon-,Kókusz-szigetek domain-jével machináló torrent oldalakat egyenlőre nem tudják lelőni ezzel,szóval a napi filmecske meglesz mindenkinek ezen túl is.

2018. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tor-ral helyből meg lehet kerülni a netcenzúrát. Akkor is, ha följelentgettek.
2018. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!