Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti leadtátok volna, egyáltalán...

Ti leadtátok volna, egyáltalán mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
[link]
2018. szept. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Igazából az a baj,hogy én nem tudtam volna mit kezdeni vele. Nemtudtam volna hol eladni,nincsenek ilyen kapcsolataim. Jófogásra pedig mégsem tehetem fel. Ezeken szokott lenni valami azonosító/jelzés ,ami alapján kiderülhet ,hogy honnan is van.

Ezenkívűl nem tudtam volna ,hogy igazi e ,szóval be kellett volna vizsgáltatnom. Zaciba nem vihetném ,mert lehet ,hogy azonosították volna és jelentéttek volna a rendőrségen.

2018. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A cikk szerint senkinek nem hiányoztak az aranyrudak. Feltehetőleg még az örökösök se tudtak róla. Lehet hogy az elhunyt épp előlük rejtegette.

Ha én találtam volna meg és nem adtam volna le akkor arra az esetre lenne ötletem amivel viszonylag egyszerűen legálissá vált volna apránként. De ezt nem írom le ide. Megtartom magamnak arra az esetre ha én is találok egyszer aranyat ami nem hiányzik senkinek.

2018. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülye lettem volna. Megvettem a szekrénnyel együtt, az már az én tulajdonom, ha nem bűncselekményből származik.


És akkor most jöhetnek a "tipikus szemét magyar, ennyire vagytok képesek csak" kommentek.

2018. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt még sokan rászabadulnak a kérdésre, csak annyit, hogy döbbenetesen könnyű ezzel lebukni és ahhoz, ha valaki meg akarja tartani, olyan ötletre is szűkség van, amivel legálisan megszerzett értékké tudja átjátszani.
2018. szept. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!