Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktornak van már...

Orbán Viktornak van már lassan akkora személyi kultusza mint Kádár Jánosnak volt?

Figyelt kérdés
Ez a nép szereti ezt az embert.
2018. szept. 20. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos
2018. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem már nagyobb van neki, pláne ha a határontúli fanjait is beleszámítjuk.
2018. szept. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Még nincs.
2018. szept. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Kádárnak sem volt.

A propaganda próbálkozott vele, de nem nagyon és nem is sok sikerrel.

A parasztok utálták, mert elvette tőlük a földet, belügyminisztere volt Rákosinak a kollektivizálás idején.

A melósok jórészt közömbösek voltak, pár imádóján kívül nem volt sok híve.

A párttagok sem voltak többen 10%-nál.

Akkor például, mikor a 9 óra előtti szeszárusítást megtiltatta,kifejezetten népszerűtlen volt, mert szokás volt hajnalban bevágni egy felest munkába menet, jobban kezdődött a nap.

Valami ünnepen Angyalföldön beszédet mondott, de hiába volt egy csomó civil, meg egyenruhás rendőr, kifütyülték és mivel a TV-ben akkoriban élő adások voltak, pár pillanatot ott is lehetett látni, aztán gyorsan lekeverték.

Csak a propaganda futtatta kissé, nem volt mögötte igazi tartalom.


Orbánnak is csak egy szűk réteg az imádója.

A Fideszre szavaztam ugyan, de nem rajongok értük, csak jobb híján tettem.

Szidni sem szidok soha senkit, eddig csak a Gyurcsánnyal tettem annak idején, mert tisztelem a miniszterelnöki tisztséget, amit a Parlamentben tölt be és megdöbbenek, néha milyen alpári a stílus a honatyák között, még szerencse, hogy ma már nem hordanak kardot az oldalukon, mert az indulatok hevében ki tudja, mi történne?

A kormánypárt propagandája el van túlozva, de személyi kultuszról nem lehet beszélni, az messze nincs és szerintem nem is lesz.

2018. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne.

Írd be a keresőbe, hogy "orbán nyugdíjasok" és nézd meg a képeket.

2018. szept. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne kem erről az a véleményem, hogy van, akik isteníti, van, aki nem szereti, és van, aki ilyen vele szemben:

https://www.youtube.com/watch?v=jIf8wnwzZ5M

Totál nem lehet rájönni, hogy a nép mit akar.

A lényeg, hogy szét kell húzni...

2018. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szántóvető ***** válasza:
van persze csak negatív értelemben,orbi a leggyűlöltebb kormányfő.sőt,európaszerte utálják tehát még Kádár-elvtárson is túltesz.orbit emlegetni fogják még évtizedek múlva is.
2018. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

orbánnak nem személyi kultusza van hanem sulyos agybaja.

Már gyerekkorába sem volt százas az apja verte hülyére vagy születési hibája van ezt már lehet hogy soha nemfogjuk megtudni de nem is érdekes mert így is meg úgy is a történelem szemétdombján végzi a sunyi kétszínű tettei miatt.

2018. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Mint a diktátoroknak általában...bár Orbán még csak gyakornok.
2018. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!