Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gender vs valóság. Mit gondols...

Gender vs valóság. Mit gondolsz az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Angolul van, ezért leírom a lényeget. Washingtoni egyetemistákat kérdeznek.

-mit gondolnak az egyetemi gender semleges mosdókról?

Mindenki egyetért, meg kell adni a jogot a mosdóhoz azoknak is akik semleges neműnek érzik magukat.

-mit gondolnak arról ha a kérdező férfi azt mondja, ő nő?

Nincs vele gond, mindenki az aminek gondolja magát, amíg ezzel mást nem bánt.

-mit gondolnak ha azt mondja hogy ő egy kínai?

Kicsit meglepő, biztos vannak kínai felmenői, de ezzel kapcsolatban már kételkednek. De ha úgy érzi magát akkor legyen.

- mit gondolnak ha azt mondja, ő 7 éves?

Ezt azonnal már nem hinnék el, kétségeik vannak. De ha 7 évesnek érzi magát, akkor rendben van.

- mit gondolnak ha azt mondja ő nagyon magas?

Ez meglepő, hisz szemmel láthatóan alacsony. Ezért nem lehet magas. Van aki szerint ha ő azt gondolja hogy ilyen magas, rendben van. És nem mondanák neki hogy nincs igaza, akkor sem ha tudják azt.

-Tehát kínai nő lehetek, de nagyon magas kínai nő nem?

Igen..

Érti valaki ebben a logikát?



2018. okt. 16. 14:09
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

A videó

[link]

2018. okt. 16. 14:10
 2/41 A kérdező kommentje:

Ez a logika oda vezet hogy mindenki az aminek gondolja magát. És ezt respektálni kell. Már most törvényeket módosítanak, 80 féle új nemet hoznak be, sőt most volt hír hogy női börtönbe zártak egy nőket erőszakoló férfit(!) mert ő azt állította hogy nő. Persze tovább erőszakolt.

Ezek után az jön hogy én tigris vagyok, ezért nem ítélnek el gyilkosságért?

Meddig lehet hajtani a hülyeség rollert?

2018. okt. 16. 14:15
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
Én meg egy oposszum egér vagyok. Látszólag egy nagydarab fehér férfi, de senki ne merjen engem a külsőm alapján megítélni!
2018. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
12%
Erről a női börtönben nőket erőszakoló magát nőnek gondoló férfi rabról jelent is meg tényleges hír hírportálon vagy csak úgy városi legenda, hogy egy másik országban valahol ilyen most megtörtént?
2018. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
43%

A baj az, hogy 1 millió embernek kell alkalmazkodni 100-hoz mondjuk, hogy a kis érzékeny lelkivilágukba ne tiporjunk bele.

Másik az, hogy a heteroszexuálisok, egészséges emberek totál nem foglalkoznak ilyesmivel, a szélsőliberók meg reggeltől estig 0-24 órában csak evvel.

Így jön létre a túltolt liberalizmus, majd megjelennek a pucér, összefirkált tüntetők, akik hisztériáznak egy tér közepén, a franc tudja éppen miért.

Majd eljutunk szépen oda is, hogy a pedofilokat, nekrofilokat is pátyolgatni fogjuk, mert nekik is lesznek jogaik.

És lesz felvonulás hullákkal, meg csecsemőkkel, hogy éljen a szabad szex.

2018. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

4#

[link]

Az Origo híralkalmazásban olvastam ezt a cikket: Nővé operáltatta magát az erőszakoló, áthelyezték egy női börtönbe. [link]


Több cikk is megjelent, külföldi oldalakon is. Direkt linkeltem egy balos, meg egy jobbos portálról.

2018. okt. 16. 14:25
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
Ez a logika nem vezet sehova, ugyanis ezek nagyon elszigetelt esetek. Az egyetemek 98%-án semmi ilyesmi nincs, de azt persze nem írja meg a média, csak azt, amikor a szélsőségesek a hülyeséget nyomják.
2018. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Csak 1 példa: akkor ha ezt kérdés nélkül el kell fogadni pl indulhat férfi a női versenyeken, pl olimpián, vagy ha nem engedik akkor az is kirekesztő lesz?
2018. okt. 16. 14:29
 9/41 anonim ***** válasza:
69%

Hű-ha Digo óvatosan, mert van egy rakás olyan sport, ahol nincs külön férfi-női ág, de van olyan, ahol meg testsúly, magasság alapján is "ki vannak rekesztve" meg "pozitívan vannak diszkriminálva egyesek". Nem erre akartál, de pont arra mutattál rá, hogy ilyen dolgok mennyire nincsenek kőbe vésve, és mennyire a szokás dönti el ezeket, akár a gendersemleges WC-ket...


Mellesleg nagyon tetszik a 45%-os válaszoló, hogy a liberók 0-24-ben foglalkoznak ezzel, akkor gondolom ezt a kérdést is egy igazi liberó írta ki. :-DDD


Egyébként elmondok egy nagy titkot mi "liberók" úgy állunk a gendersemleges WC-hez, hogy ha találunk egy WC-t, mert ránk jött a nagy érzés bemegyünk, ha nem foglalt a fülke becsukjuk az ajtót és fektetjük a kábelt. Ennyi, nekem már első munkahelyemen gendersemleges WC volt, csak akkor még nem így hívták, hanem "közös WC" volt.


De akkor ezek szerint ti nekiálltok sírni a gendersemleges klotyó előtt, hogy "én nem megyek be, mert nekem autentikus férfi budi kell inkább tartogatom hazáig" :-D

Ne haragudj, de elég egyértelmű, hogy ki a hülyébb.

2018. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
9# a wc amiről te beszélsz a koedukált és azért van mert nincs külön ffi-női. A gendersemleges mellett meg ott van ffi és a női is. Ez a lényege.
2018. okt. 16. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!