Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Gáspár mikor fog megnősü...

Orbán Gáspár mikor fog megnősülni?

Figyelt kérdés
Hány unokára számíthat tőle a büszke nagypapa, a miniszterelnök úr? :)

2018. nov. 9. 23:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Ez az ő magányügye.
2018. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

szerintem nem fog megnősülni, jelenleg a jog nem engedi. Homorbán-nak nevezik csak sokan az internetes fórumokon. Vagy az elhíresült muzulmánnak beöltözött képe miatt még buzulmánnak.

de ne így legyen, ezek lehet csak rossz nyelvek szerint vannak. Lehet elnök úr már Gáspár fiának a lagzijára készül!

2018. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Ez miért politikai kérdés? Hirtelen Észak-Korea lettünk ahol az egész ország nyomon követi a "Szentcsalád" életeseményeit, vagy a Brit Monarchia? (Mondom ezt nem-Fideszesként)
2018. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mindenhol nyomonkövetik az elnöki/királyi család dolgait, a dolgozó népet érdekli. Feszült várakozással követem a sajtóban, hogy elnök úréknál mikor jön a következő unoka, vagy lagzi.
2018. nov. 9. 23:54
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Ő már Lyézus menyasszonya.
2018. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Miért, komolyan udvarol? Kinek?
2018. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

ő Jézus menyasszonya

[link]

2018. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

én is úgy gondolom, hogy lehetne magánügy, ha meglapulna magánembernek, de nem így tesz. És nem arra gondolok, hogy azért mert a Felház alapítója, vagy akármi, hanem azért, mert a fater mellett közszereplők körében jelenik meg, közpénzt és közrendezvényekre szervezi rá a felházasdiját. Én a helyében már csakazértis, hogy ne érhesse rossz nyelv a házam tájékát, kínosan ügyelnék arra, hogy ne hozhassanak összefüggésbe az apám ügyeivel, ideértve a Felházat is. Szóval egy vas állami vagy bármilyen párt, vagy Mészáros-, Csányi-támogatást nem fogadnék el még cégeken keresztül sem, és erre büszke lennék.


Ezzel szemben az az igazság, hogy ő is elfogad, meg Orbán-papa is megjelenik a fideszes bulvárlapokban az unokájával, Récsöllel, satböbbi. Ők csináltak magukból celebet, a celebeknek meg mindezt el kell viselni: közszereplők ők maguk is.

2019. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
8%
Amikor elmész dolgozni
2019. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
46%

Én összejönnék vele. Tuti nem árulna be, hisz neki soha nem derülhet ki.

Így én is lehetnék teljes diszkrét kapcsolatban.

Azért szar lehet neki, kiben bízhat, kivel jöhet össze aki nem köpi be pl?

2019. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!