Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van egy padlos aki válltig...

Van egy padlos aki válltig állitja, hogy szabadkőmüveseg miatt van igy az ország és a zsido bankárokat okolja a gondokért, és a holdraszállás kamu stb, miért?

Figyelt kérdés
Utána jártam és nem találtam rá bizonyitékot ezek csupán konteok
2018. nov. 17. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mid van neked?
2018. nov. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Mert manapság könnyen terjed a hülyeség. Az ilyen marhaságok terjesztői kihasználják az egyszerű embereket, hogy pl. úgyse tudja házilag lemérni a Föld görbületét. Na, ugye, hogy lapos?

Épp ez a stratégia mindig, hogy sose tudományos körökben próbálkoznak, nem céljuk a nézeteik tudományos elfogadtatása, ott elbuknának, hanem a média csatornáin keresztül találják meg az egyszerű embereket, híveket szereznek, térítenek. Hogy az eredeti terjesztőknek mi célja van ezzel, nem tudom. Lehet heccből csinálják, vagy így fontosabbnak érzik magukat, hiszen náluk van az "igazság kulcsa".

2018. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igy igaz hiába érveltem neki meg ,hogy a földnek szemmel látható görbölete van stb azt mondt a hogy,lapos
2018. nov. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!