Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valójában nem...

Létezik, hogy valójában nem is 2019-et írunk? Mi a véleményetek a teóriámról?

Figyelt kérdés
Valójában sokkal többet írunk. Az emberiség pedig sokkal fejlettebb, mint ahogy gondolnánk. Elérte a maximális fejlettségi szintet. Bekövetkezett a jólét, megszűntek a háborúk, bekövetkezett a béke. Viszont pár embert kísérleti nyúlnak használva úgy mutatják, mintha még csak 2019 lenne. Berakják őket a 2019-es viszonyok közé, de közben mindenki, aki körülötte van, csupán szereplő az életéből készített filmben. Amiről ő nem tud. A legfejlettebb készülékekkel követik minden mozdulatát minden pillanatban. Mindig tudják, hogy éppen mit csinál, és az egész emberiség figyeli. És mindenéről tud mindenki mindent. Az emberek dobhártyája mögé mikroszkopikus hangadó van beépítve, így a szereplők rögtön megkapják az utasítást, hogy hova kell menniük, mit kell csinálniuk. Természetesen az emberiség közös érdeke, hogy ez a pár személy, aki figyelve van, ne tudjon meg semmit, és ha sejti is, akkor se derüljön ki az igazság. Az emberek mindenféle kamu dolgokról beszélnek, hogy nem volt igaz a holdra szállás, hogy csak 6 ezer éves a föld, meg hogy így meg amúgy át vagyunk verve. Közben ez mind csak félrevezetés, és figyelik, hogy az adott személy hogyan reagál ezekre a teóriákra. Valójában mindenki tud mindent, azon a pár emberen kívül, akinek figyelve van az élete az emberiség által. A kormány ellenes tüntetés sem komoly, mármint annyiból komoly, hogy legalább van egy kis izgalom az életükben. De a többi időben ezt a pár embert figyelik. Fel van építve egy 2019-es élet pár embernek, miközben mondjuk 2520 van a valóságban. És hogy ne gondolkodjon el ilyeneken az illető, szándékosan olyan élethelyzetet teremtenek neki, ahol nem jó neki. Ki van közösítve, bántva van, egy utolsó senkinek van beállítva a rangsorban. Mindez azért, hogy ne próbáljon gondolkodni a valóságról. Utána meg már mindegy, hogy milyen rangot ért el, mert egy olyan személlyel úgyse akarna összejönni senki, akinek minden percét filmre veszik az életéből. Ergo már a kezdetektől el van b*@*szva az élete. Nagyon komoly következtetéseket végeztem, amíg ezt kiötlöttem.
2019. jan. 1. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez így lenne, ezt biztosan nem olvashatnám.


Megártott a szilveszteri pia?

2019. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy ehhez mit kell szedni, de én is kérek.
2019. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ez olyan, mint amikor pár éve beírta egy Jobbikos, hogy eredetileg a nácik nyerték a világháborút, és 2100-ra Magyar-Német Birodalom van a Naprendszerben, vallás helyett Hitlerkultusz stb. de egy francia, egy román, egy csehszlovák, meg egy zsidó visszament az időben, és megváltoztatták a történelmet olyanra, amit mi ismerünk.
2019. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az a teória valószínűbb, hogy a Naprendszerünk köré egy mesterséges burok van vonva a Tejútrendszert uraló idegen faj által, ami elzárja előlünk az egész galaxist, ezért nem jut el hozzánk semmiféle idegen rádióhullám vagy egyéb jel, ami azt támasztaná alá, hogy nem vagyunk egyedül. Gyakorlatilag hangyafarm vagyunk egy kisfiú szobájában és nem tudunk róla, mert azt akarják, hogy önállóan fejlődjünk és közben megfigyelnek minket, hogy mit és hogy csinálunk egy elszigetelt környezetben.
2019. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem 1919-et írunk.
2019. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az a véleményem hogy Orbán Viktor nem is létező személy, csak egy hologram! Így akarják átverni valakik a magyar népet!
2019. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#3 Vagy trollkodott, vagy elmebeteg volt. Viszont amit én mondok, azt alátámasztja pár dolog, ami az életemben történt.
2019. jan. 1. 15:27
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Hát most Orbán alatt egyre inkább úgy érzem, hogy 1019-et írunk. Már most olyan Orbán, mint egy középkori várúr, Semjén, mint egy pápa, a közmunkások meg egyre inkább hasonlítanak Zsákfosra a Bolondosra.


Még 10 év és Orbáné lesz a pallosjog, Ráhel szaros pelenkája ereklye lesz, Semjén meg máglyán égethet meg mindenkit. Az iskolákban csak testnevelés és hittan lesz, kinevelve az új jobbágyságot.

2019. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%
Zsákfos vagyok a bolondos! Születtem valamikor...
2019. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Ha ez így lenne, ezt biztosan nem olvashatnám."


Miért ne olvashatnád? :O Olyan világot akartak teremteni, ami a legjobban hasonlít a valóságosra. Éppen ezért játszódik a valóságban. Olyan mintha a valóság lenne. Csak éppen a 2019-es valóság a 2520-as valóság helyett. Közben kísérleteznek, tesztelik azokat, akik az alanyok, akiknek az élete filmre van véve a tudtuk nélkül.

2019. jan. 1. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!