Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A filmekben pillanatok alatt...

A filmekben pillanatok alatt utána néznek bárkinek, arhivum, rendörségi nyilvántartó, stb. profil FBI alkotó rögtön megmondja ki, mi vagy, "kiszámítanak", miért nem nyilvános ez a dolog, mint pl. a google keresések?

Figyelt kérdés
Bárki után lehetne nézni, múltja, jelene minden ami tudható Róla nyilvános volna, miért ne lehetne ilyesmit már, minden adott hozzá, késöbbiekben nem volna annyi ismeretlen az életben a személyekkel kapcsolatban, miért nem nyilvános ez már, mikkor lesz?
2019. jan. 11. 14:44
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Sosem lesz, és ez így van jól. Mi közöd is lenne ahhoz, hogy mi az én múltam vagy jelenem?
2019. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A film nem valóság. Aki kicsit is ért hozzá jókat röhög a filmesek ötletein.

Nekem az tetszik a legjobban amikor egy 20 dolláros biztonsági kamera felvételét elemzi a szakember és milyen részletgazdag képet tud csinálni néhány pixel információból.

Aztán meg nemrég lépett hatályba egy GDPR nevű törvény az EU-ban a személyes adatok védelméről.

2019. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem nyilvános mert visszaáélésekre ad lehetőséget.
2019. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az igazsággal visszaélni? A jogoddal, hogy tudjál a másikról mindent?"


Mért üzenetet írsz???


Igen az igazssággal is gond nélkül vissza lehet élni.


pl

-a munkáltató kevesebbet ajánl mert tudja hogy megvagy pénzügyileg szorulva.


-Lehetséges lenne könnyen becsapható embereket keresni stb

2019. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te örülnél neki, ha bárki bármit tudhatna rólad? Na ugye.
2019. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!