Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Egyéb kérdések

A kérdés

Észrevettétek hogy a fidelitasos bérkommentelők sehol semmit nem reagálnak a nyugdíjak késedelmes kifizetésével kapcsolatban? Lehet megtiltották nekik a pártközpontból hogy beszéljenek erről a témáról?

Itt a Gyakorikérdéseken csak lepontozzák a nyugdíjak késedelmes kifizetése miatt reklamáló válaszokat, de nem reagálnak rájuk semmit. Még egy hazugságot se írnak. Teljesen némák.

jan. 15. 14:03  Privát üzenet  

A válaszok

Erre nincs mit írni nehéz Sorosra Brüsszelre vagy az ellenzékre kenni!

Vannak itt fideszes bérkommentelők? nem is hiszem... :))

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 15. 14:42 Privát üzenet
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Én nem vagyok már fideszes. De mégis mire gondol itt brki? Hogy nincs ppnz nyugdíjra? Nyilván nem erről van szó. Emberi mulasztás vagy technikai hiba lehetett.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 15. 17:35 Privát üzenet

Nem is láttam nyugdíjas kérdést. Azt se tudom, hogy honnan látni , hogy valaki bérkommentelő.

A nyugdíjjal kapcsolatban meg mit kell ugrálni, meg van mondva, hogy hó 12.-én utalják, vagy ha az hétvégére esik, akkor előtte pénteken. Most pénteken valami zavar volt, nem sikerült befejezni az utalásokat pénteken. max 14-én elutalták. 2 azaz kettő nappal később. Olyan nagy tragédia ez, hogy egyből rá kell repülni?

2 nap késés, az már "késedelmes kifizetés"? Jó világ van manapság.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 15. 17:41 Privát üzenet

a kerületek vagyonkezelő társaságai 1 nap késedelmes befizetésre 2-300ft összeget számolnak már fel napi díjra egészen a befizetésig.

plusz nyugdíjat ha jól emlékszem utoljára dec 5.én kaptak.

logikus,hogy már remegnek.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 15. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehetünk fizetett bérkommentelők, pénzért Orbánt éltetők?
Tényleg léteznek "bérkommentelők?
Tényleg vannak bérkommentelők?
Szerintetek vannak Fideszes bérkommentelők?
Vannak bérkommentelők?
Ha itt a politika kategóriában egyesek szerint vannak bérkommentelők, akkor vannak bérlepontozók is, nem?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!