Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Észrevettétek hogy a fidelitas...

Észrevettétek hogy a fidelitasos bérkommentelők sehol semmit nem reagálnak a nyugdíjak késedelmes kifizetésével kapcsolatban? Lehet megtiltották nekik a pártközpontból hogy beszéljenek erről a témáról?

Figyelt kérdés
Itt a Gyakorikérdéseken csak lepontozzák a nyugdíjak késedelmes kifizetése miatt reklamáló válaszokat, de nem reagálnak rájuk semmit. Még egy hazugságot se írnak. Teljesen némák.
2019. jan. 15. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs mit írni nehéz Sorosra Brüsszelre vagy az ellenzékre kenni!

Vannak itt fideszes bérkommentelők? nem is hiszem... :))

2019. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
Én nem vagyok már fideszes. De mégis mire gondol itt brki? Hogy nincs ppnz nyugdíjra? Nyilván nem erről van szó. Emberi mulasztás vagy technikai hiba lehetett.
2019. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is láttam nyugdíjas kérdést. Azt se tudom, hogy honnan látni , hogy valaki bérkommentelő.

A nyugdíjjal kapcsolatban meg mit kell ugrálni, meg van mondva, hogy hó 12.-én utalják, vagy ha az hétvégére esik, akkor előtte pénteken. Most pénteken valami zavar volt, nem sikerült befejezni az utalásokat pénteken. max 14-én elutalták. 2 azaz kettő nappal később. Olyan nagy tragédia ez, hogy egyből rá kell repülni?

2 nap késés, az már "késedelmes kifizetés"? Jó világ van manapság.

2019. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kerületek vagyonkezelő társaságai 1 nap késedelmes befizetésre 2-300ft összeget számolnak már fel napi díjra egészen a befizetésig.

plusz nyugdíjat ha jól emlékszem utoljára dec 5.én kaptak.

logikus,hogy már remegnek.

2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!