Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jó húzás volna e, vajon ha én...

Jó húzás volna e, vajon ha én is kiállnék valami hasonló dumával mint ez a csaj, át tudnám e terelni a figyelmet a lustaságomról, kedvetlenségemről, mert rosszul állok tanulással, hiányzásokkal, én is mondhatnám: ők a hibásak nem én?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jan. 15. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

"Ha én annyi idős lennék, mint Bayer, belegondolnék, hogy ilyen szavakkal beszélek egy 18 éves emberről. Nézzen tükörbe, és hallgassa végig a megszólalásait, amiben káromkodik, és úgy próbáljon ítélkezni meg felette, hogy ő is ezt csinálja."

Ez vajon visszanézte saját magát?

2019. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Alain Delon ***** válasza:
89%
De honnan tudják, hogy hogy áll a tanulással és a hiányzásokkal?
2019. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A csaj perelni fog, mivel nem áll bukásra semmiből és nem is hiányzik sokat.
2019. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom, nem nehéz utánajárni. A kislány vállalta a nyilvánosságot, mondta amit mondott, nem tartotta magát túl fiatalnak hozzá, most meg nehezményezi, hogy mások róla mondanak véleményt.

Aki knak áll,ne lepődjön meg, ha bsszák.

2019. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez az áldozathibáztatás. Semmi köze az oktatás állapotának vagy bármilyen közéleti kérdésnek a magánéleti teljesítményhez vagy problémákhoz. Ez csak ebben a politikailag szánalmasan kulturálatlan országban lehet téma.


Bayer Zsolt meg évek óta szintén szánalmas, emberalatti szinten működik. Nem méltó arra, hogy egy civilizált közegben létezzen.

2019. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ezt a lányt elkezdeni ekézni a kormánymédia mocsok legalja alatti szarkupac...

Vajon őneki szemére fogják e vetni a tanulmányait?

Lehet-e kommunista múltja?

Mióta pénzelheti Soros?

A családja honnan szerzett vagyont?...stb

A mocskosszájú PUTYIN-BÉRENCEK vajon hogyan fogják karaktergyilkolni?

Az iskolai előmenetel nem publikus.Erre hivatkozni teljes bukott téma a kormánymédia részéről.

Nyilvánvaló a PUTYIN-BÉRENC kormányoldal részéről a tehetetlenség.Minden ez ügyben kifejtett nyilatkozattal és írással felhívják a figyelmet az aljasságukra.Sajna azt kell mondjam, még sok hasonló eset kell ahhoz hogy minél többen elforduljanak a mostani velejéig rothadt kormánytól.

2019. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

A lány nem áll bukásra, és amennyire tudom nem is hiányzik sokat az iskolából. Konkrétan hazudnak róla, mert politikai háttér nélkül, semmi mással nem tudják lejáratni, csak ha a magánéletét veszik elő, amihez egyrészt senkinek sincs köze, másrészt pedig nem változtatja meg a tényállást az egész oktatási rendszerrel kapcsolatban.


De lesz pereskedés, ami után a fidesz-sajtónak majd le kell hoznia a helyreigazítást. Az a baj, annak már nem lesz akkora híre, mint lejáratni egy iskolás lányt.

2019. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Lejáratta már ő saját magát.
2019. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, Apukám mesélt osztálytársáról, aki az átkosban nem volt hajlandó befeküdni a rendszernek. Volt esze, mégis mindenből mindig csak kettest kaphatott. Hát itt tartunk. Ha nem is áll bukásra, majd fog.
2019. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rossz párhuzam, az átkosban egy hasonló bajszosfszozást nem lehetett volna egy kettessel megúszni.

Egy kicsapás itt is kijárna.

2019. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!