Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sikeresebbnek, jobbnak,...

Sikeresebbnek, jobbnak, boldogabbnak tartjátok e magatokat a szüleiteknél, nagyszüleiteknél, elődjeiteknél mindenben, szexben, munkátokban, gondolkodásotokban, amit magatok után hagytok mindabban amit létrehoztatok idáig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 05:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amiben igen, van amiben nem.
2019. jan. 16. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Munkában nem. Ők rengeteget dolgoztak anno. Azonban gondolkodásmódban teljesen mások vagyunk. Sikeres vagyok-e? Nem hiszem. De én tudom élvezni az életemet. Ők végig tanulták, dolgozták az életüket, hogy savanyodott öregemberek legyenek. Nem sértésből mondom, szeretem a szüleim.
2019. jan. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Falusiak voltak mindannyian, ott élték le az egész életüket. Semmi másról nem szólt az életük, csak a munkáról, bele is gyepesedtek.

Szerinted ők vagy én jártam jobban?

2019. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindenben.
2019. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nagyszüleim valószínűleg egy Spanyolországot vagy Franciaországot sem tudtak volna megmutatni egy Európa-vaktérképen, a legnagyobb tudomány, amihez értettek, az a túróslepény sütés és a csirkevágás és azok voltak életük legnagyobb kalandjai, amikor bementek a közeli városba a piacra. Már 20 éve halottak, de ezt ugyanúgy megfigyelheted a jelenlegi nyugdíjasokon is.
2019. jan. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak mert nagyobb önismerettel rendelkezem. Nekik nincs igényük feltérképezni magukat és tudatosan élni, inkább ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz, ahhoz, amit a szüleiktől kaptak.
2019. jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Mert én vagyok a fekete bárány, aki se nem törekszik diplomára sem saját anyagi javakra. Azért mert, tudom, hogy mi lesz és azért a kis időért felesleges törekedni bármire is.


20/F

2019. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban véve igen, nyilván van egy két kivétel is 😁
2019. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!