Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan személy esetleg,...

Van itt olyan személy esetleg, aki anno egy iskolába (beleértve ide az alap, a közép és a felsőfokú oktatást is) járt valamelyik mai magyar politikussal, netán osztálytársa volt valanelyikőjüknek?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen véleménnyel, milyen viszonyban volt anno akkor azzal a politikussal? És azóta változott a véleménye az adott politikusról? (Akár a párt állása, akár a tettei miatt)

2019. jan. 16. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Anyumnak gimnazista korában az egyik ellenzéki politikus (nem olyan "ismert", jelenleg helyi szinten politizál) az osztálytársa volt, azóta is jó emlékekkel van róla. Viszont Apum anno a BME-n személyesen is ismerte Palkovics miniszter urat (még az óraadója is volt a "kisebb" korkülönbség ellenére), alapjából véve értelmes, okos embernek tartotta, ám azóta kissé kritikusan viszonyul a jelenlegi tevékenységéhez, ahogy mondani szokta: "Nem értem minek kellett Lacinak közéjük állnia, őt annál anno sokkal értelmesebb embernek ismertem meg, minthogy ezeknek a gazembereknek dolgozzon, ezzel csak a hitelességét rontja."


Nálatok esetleg van ilyen? :)

2019. jan. 16. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szorosan függ össze a kérdéssel, de elírom:

Az 55. érettségi találkozónkon (2015) az egyik tanárom mellett ültem.

Beszéd közben nagyjából ezt mondta: "Sok évvel ezelőtt a szomszédságunkban volt a szülei vízparti nyaralója, tehát jól ismertem a gyerek Viktort. Nem cigány származású."

Hiszek a közlőnek.

2019. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Mesterházy ugyanabba a gimibe járt, de nálam jóval fiatalabb. De neki tanára volt 1 általános iskolai és 2 gimnáziumi osztálytársam.

Nekem nem a "politikusról", hanem az iskoláról változott meg a véleményem, sajnos. Annak ellenére, hogy ma már az első gimnázium az országban. De sok mindent nem lát, nem ért az ember, amíg az iskolába jár; csak tanul és tanul.

Úgy gondolom, hogy vissza kellett volna adni a Piaristáknak, de mindegy.

Sokan jártak oda és sokfélék. Az Ókovács Szilveszter is, meg a 90 utáni privatizációs főfejes is. Sokan kerültek külföldre is, kevesen maradtak a városban. Mégsem jelentkeznek az öregdiák körbe...

2019. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy elit egyházi középiskolába jártam, és több, viszonylag ismert mostani politikus volt az osztály, illetve évfolyamtársam, illetve kevésbé ismert politikai háttéremberek is.


Igazából nem vagyok egyiken sem meglepődve, már akkor is látszott, hogy gerincük nem sok van.

2019. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!