Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kezdi egyre több egyenlő...

Miért kezdi egyre több egyenlőségpárti azt hinni, hogy ténylegesen egyenlőek az emberek?

Figyelt kérdés
Abból a szempontból én is egyenlőségpárti vagyok, hogy szerintem a törvény előtt egyenlőnek kellene lennie az embereknek, viszont nem gondolom azt, hogy az emberek ténylegesen egyenlőek lennének, hiszen akkor mindenkinek egyenlő képességei lennének, és bárki akinek több pénze lenne valaki másnál csak akkor lehetne több pénze, ha csalt volna, ez viszont hülyeség, mert legalább annyi ember gazdagszik meg csalás nélkül, mint csalással.

#politika #Amerikai Egyesült Államok #külföld #Svédország #belföld #egyenlőség #feminizmus #SJW #egyenlőségpárti #"fehér privilégium" (a fehéreknek van a legtöbb pénzük)
2019. febr. 23. 07:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Mert sajnos sok liberális elrugaszkodott a valóságtól, de ez nem csak rájuk jellemző. A helyzet az, hogy az emberek hülyék, ezen nincs mit szépíteni. Az igazság az, hogy az embereknek csupán tíz százaléka tud racionálisan gondolkodni.
2019. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
76%
Szerintem ezt senki sem hiszi. Jog- és esélyegyenlőséget hirdet a baloldal már egy évszázada, senki sem állítja, hogy egyforma képességűek lennénk.
2019. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem lesz mindenkinek minden téren egyenlő képessége, ez genetikailag lehetetlen.

Annak van több pénze, aki többet dolgozik (alap esetben, vannak kivételek), és ezzel sincs probléma.

Nyugaton (ideértve Magyarországot) társadalmilag és jogilag egyenlőek az emberek, és igazából ez a kettő, meg esetleg a kultúra számít.

Arról nem tehet senki, ha én jobb teszem azt, sportoló vagyok nálad és ezt ki is használom.

2019. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj a libbantak felfogásával, hogy nem a rajtnál, hanem a célnál akarják egyenlővé tenni az embereket. Ez a kommunizmusra hajaz egyébként. Ugyanolyan lehetőségeket kell(ene) biztosítani mindenkinek, de az már mindenkinek saját magán múljon, hogy mit kezd vele. Aki mondjuk arra sem hajlandó, hogy elmenjen dolgozni, azt én nem segíteném, haljon éhen akár.
2019. febr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Én még soha nem hallottam olyat, hogy valaki szerint azonos képességűek lennének az emberek.

Csak nem megint széljobber hiszti?

2019. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem tanulnak a kommunizmus hibájából.

Minden rendszernek, még az alapvetően gonosz rendszereknek is volt egy alap jól csengő jelmondata.

A kommunizmus jelmondata az volt, legyen mindenki egyenlő.

A liberalizmusé is hasonló, csak az európai liberálisok még csak most kezdenek a kommunista féle erőszakos módszerre áttérni. Eddig volt a beetetés időszaka.

Nyilvánvaló hogy nem egyenlőek az emberek.

Igazából sajnálom az ilyen ideológiával átitatott embereket, akik vakon hisznek abban hogy egy ideált végig lehet vinni.

De most már feledésbe merül a régi rendszer, ezért az új rendszer megy el rossz irányba a sok birka miatt.

2019. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyenlő, egyenjogú. Nem mindegy
2019. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
Mert mivel több orsós victorosz mint te vagy én? Azzal h gyuloletkampanyt csinál és atmossa az emberek agyát?
2019. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a KGST-ben szocializálódott széljobberek komoly üldözési mániával és paranoid skizofréniával küzdenek.
2019. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Ezüstkutya ***** válasza:
72%

A hierarchia a természetünkben van.

Szükségünk van a vezetőkre akár iskolába, munkahelyen vagy a magán életbe. A mindenki egyenlő vagy is az anarchia lehetetlen.


Am az ufó kategóriába pontotoztak így le...

2019. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!