Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezt a kommunista indulós...

Ezt a kommunista indulós videót nem adták le véletlen régebben tévében?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qdsWOxy4kqg



A "régen" alatt 2002 utáni időszakot értem, főként 2009-ig. Most találtam rá erre a vágásra, és biztos vagyok benne, hogy mint youtube videót, sosem láttam, de van benne egy részlet, ami mintha kiskoromból (a fent megadott időszak) rémlene. És nem tudom, olyan érzést váltott ki belőlem ez a videó, mintha már egyszer éreztem volna pont ugyanígy, amikor láttam azt a részletet.


Előre is köszönöm az esetleges válaszokat!



#kommunizmus #szocializmus #TV #kommunista induló
2019. márc. 27. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kommunista induló, hanem a szovjet himnusz magyarul. A videó egy hosszabb verzióból van összevágva melyet a szovjet tévé sugározott műsorzáráskor ünnepnapokon. Ebben a formában magyar tévében 2002 után biztos nem ment.
2019. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvétve sem? Késő esti órák, kevésbé nézett csatornák?


((nem sok esélyt láttam rá, hogy valaki előáll majd, hogy ójaj a tv2 játszotta anno' hehehaha, csak ez most nagyon izgat és nem tudom hova tenni a dolgot))

2019. márc. 27. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen dokumentumfilmben láthattál részletet - esetleg.

Vagy valamilyen mozi-híradóban régebben (amíg volt ilyen).

De a doku-film a legesélyesebb.

2019. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!