Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mire fordítottad a rezsicsökke...

Mire fordítottad a rezsicsökkentéssel megtakarított pénzedet?

Figyelt kérdés
Miniszterelnök Úrnak és csapatának hála, a magyar emberek egyre többet tudnak megtakarítani. Köszönjük!

2019. ápr. 4. 20:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
85%
A megtakarított pénzből rendszeresen küldök valami márkás italt Gyurcsány Ferenc úrnak. Meg megérdemli.
2019. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
91%
Épphogy futja belőle a magas áfa és jövedéki adó miatt a megélhetésre.
2019. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha megtalálom azt a pénzt szólok. :D
2019. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
70%

Mobilwc, ugyanis ha jelenlegi tender folytatódik 5 év múlva az ország nagy részében nem lesz ivóvíz szolgáltatás és csatorna.

Kb 6 évnyi vezeték cserével, úgy 10 ezer kmrel vannak lemaradva a rezsicsökkentés miatt. Azaz, amit SOS-be kéne cserélni.

2019. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
88%
Fizetem belőle az ingyenes tankönyvet, ingyenes eü-t, egy részét elviszi a gázolaj árának emelkedése,
2019. ápr. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
96%

Kikottettem a gazt

Modernizaltam a hazat

De nem a csokkentesbol

2019. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk pont a csökkentés előtt 340%-ot emeltek a kukadíjon, tehát itt nem éreztem a csökkenést.

A heti 1 ürítés helyett 2 hetente 1-er viszik el, tehát a szolgáltatás minőségének a javulását sem érzem!


Víznél behozták a törvényt, hogy kötelező rákötni a házra, így itt sem éreztem a megtakarítást, sőt -500 000Ft kapásból!


Áram árban nem jött át a piaci ár változása, olvastam 1 cikket miszerint 1,2Ft-al volt magasabb a csökkentett ár, mint a piaci.

Gáznál szintén borult a bili hasonló okokból, de ott magasabb volt az eltérés...


A botrány miatt lett a gázkompenzáció, de nekünk fatüzelés van, így nem kaptunk pénzt csak ígéretet!

A fejesek leosztották a feladatot az önkormányzatoknak intézkedjenek, de forrást nem adtak hozzá, sőt elvontak inkább :)


Idén kaptunk fát 1m3 a kompenzáció nevében, mint kiderült az ígérettel ellentétben nem erdei köbméter, de nem is rakott, hanem szórt...

Ez csak a szállítás után derült ki, a szállítást mellesleg megjegyzem nem fizetik, -8000Ft a családi kasszából és ott van a havidíj is!


Végső konklúzió fűtésnél ágfa, amit nem kell hasogatni csak fűrészelni 18e Ft/erdeim3 (1,7m3) VS. ingyen fa, aminek 8000Ft a szállítási díja, hasogatni kellett és fűrészelni (5 óra sportolás), összerakás után 0,7m3, erdeire átszámítva az árat 8000/0,7*1,7= 19 430Ft


Az én olvasatomban ez megint mínuszos (-1 430Ft)!


Internet, telefon, TV mind a 3-nál emelkedés volt, összesítve 3780Ft-al fizetek többet!


Amennyiben nem lett volna megállás nélkül agyonreklámozva a rezsicsökkentés. akkor nekem pl. fel sem tűnt volna ez a hatalmas csökkenés :)

2019. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
93%
" és ott van a havidíj is!" a vízre vonatkozott, de nem volt benyomva a Num Lock így szétcsúszott amiket írtam, ezt véletlen nem korrigáltam, elfogyott itthon a kávé és nincs kellő fókusz :)
2019. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
86%

fizetem belőle az áfát, meg a benzint. De nem elég rájuk.

Köszönjük viki!

2019. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
36%
Én nekem annyit sikerült már megtakarítani, hogy villát vettem belőle :P
2019. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!