Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet-e a muszlimok keze a...

Lehet-e a muszlimok keze a Notre-Dame leégésében?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy lehetséges-e, hogy ez terror támadás volt, netán kereszténység elleni támadás?

2019. ápr. 16. 15:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
41%

Pont ez volt a legelső gondolatom, amit leírtál, mikor a tüzet láttam.

Szerintem, 100% hogy szándèkos volt.

2019. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
Az igazság talán sose derül ki sajnos... A tűzben az összes bizonyíték odaveszhetett.
2019. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%
Egészen biztos, hogy szándékos volt. Az is sanszos, hogy muszlimok voltak, de nem biztos.
2019. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%

Elvileg kizárt a szándékos gyújtogatás, ha lenne ilyen gyanúja a rendőrségnek, szerintem kizárt, hogy elhallgatnák. Gondolj csak bele, ha netán lebukna ezzel a kormány(márpedig erre elég komoly esély lenne)akkor azonnal le kellene mondania.

Ha az ISIS magára vállalja a dolgot, annak sem kell hinni mert lassan már minden erőszakos bűncselekményt magukra vállalnak ami Nyugat-Európában történik.


Úgy vélem viszont, hogy ugyanolyan melegágya lesz az összeesküvés elméletének a tegnapi eset mint anno 9/11.

2019. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%

Persze csak az eddig rendelkezésre álló információk alapján mondom ezt. Nekem is az volt az első gondolatom, hogy terror támadás lehetett, de nem lehet minden szerencsétlen esetre terror támadásnak betudni.

Ha kiderülne, hogy muszlimok keze volt a dologban, az egész biztosan a muszlim-ellenesség növekedését hozná magával.

2019. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
12%
Egyértelmű.
2019. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
35%
Kérdés: Ha gyújtogatás volt és egy keresztény tette, akkor minden keresztény húzzon vissza a közel-keletre?
2019. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
45%
Ez bizony állami szintű dolog mivel a rendőrség kb két másodperc alatt megállapította hogy nem szándékos. Hogyan? Mikor máskor hónapokig nyomozgatnak most kb azonnal rávágták nem szándékos. Mint amikor Bush megkapta a hírt 911 ről másnap már mentek a katonák irakba.
2019. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
56%
A Soros volt! Lehetett még O.G.Viktor is és ráfogja a migráncsokra. Szerintem viszont Brüsszel tette :)
2019. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%
Magyarázza el valaki hogy lehet az eset után kb 3 órával azonnal 100% bizonyossággal megállapítani hogy nem szándékos gyújtogatás?
2019. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!