Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a gazdag ismerőseim Fidesz szavazók, a szegények pedig MSZP-sek vagy Jobbikosok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 20:27
 1/6 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Semmi . Van ez fordítva is.
2019. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben így semmi, ha van összehasonlítási alap korábbi vagyoni helyzet és korábbi szavazáson támogatott párt között és ezen minta kellően nagyszámú, akkor már lehet vizsgálni a kérdést.
2019. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom kik az ismerőseid így semmit nem lehet mondani erről.

Az én szegény ismerőseim között van mszp-s és fideszes is, ahogyan a gazdag ismerőseim között van dk-s, lmp-s, fideszes és mszp-s is. És akkor mi van?

2019. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A gazdag ismerőseid sem fideszesek csak annak a valagát nyalják oda-vissza ezerrel azért hogy lóvéhoz, megbízáshoz jussanak és mindenki jól járjon hidd el. Tulajdonképpen rajtuk függ a Fidesz jövője, sorsa mivel ha a kormány nem töm eleget ezeknek már rég megdőltek volna. Van egy gazdag ismerősöm aki annak idején Medgyessyékkel voltak full jóba, most pedig Orbánékkal és hálózatával járnak.
2019. ápr. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha ez így van, ahogy a kérdésedben állítod, akkor annak az az oka, hogy olyan környéken laksz.

Nekem kifejezetten gazdag ismerőseim nincsenek is. Vannak, módosabbak, vannak sikeres vállalkozók, de sem én nem nevezném gazdagnak, sem ők magukat.

Ellenben a módosabbak, általában jellemzően, valóban kormánypárti szavazók. Tehetségesek, szorgalmasak. Talán ezért.

2019. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
41%

A mostani ellenzéki pártok nagyrészt értelmes program híján populista, írigységen alapuló politikát folytatnak.


Erre a politikára szegényebb sorsúak és azok közül is csak azok vevők, akiknek szerintük a rossz sorsukért mindig valaki más felelős, pl. melegek, cigányok, zsidók stb., nem pedig mert lusták voltak tanulni amíg lehetett stb.

2019. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!