Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha köteleznének arra, hogy...

Ha köteleznének arra, hogy viselj egy pólót naci szimbólummul a horogkereszttel vagy az orosz kommunista sarló és kalapáccsal melyiket választanád a kettő közül? És miért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

A sarlókalapácsot. Mert nem faji/vallási alapú gyűlöletre, népirtásra épül...


Meg különben maga a kommunizmus eszméje nem akkora hülyeség. Persze, "rosszá" tették Sztálinék, és nem azonosulnék az ő népirtásukkal sem, de maga az ideológia nekem még részben szimpatikus is.

2019. ápr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2*Sü ***** válasza:
Amelyiknek szebb a színe, vagy amelyik méretben jobban passzol rám. (Azaz teljesen mindegy.) Ha nem meggyőződésből, hanem kötelezettségből viselném, akkor mindegy lenne melyik, hiszen sem az egyik, sem a másik nem egy számomra azonosulható rendszert szimbolizál.
2019. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Akkor felakasztanám magam. A becsületemet mindennél jobban óvom.
2019. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hisz' köteleztek. Olyan mint Donald kacsa és Hupikék törpe közt vacillálni. Semmi jelentősége nincs.
2019. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az csoda, hogy ismeretlenek jobban tudják, mit tennék, mint én magam. Mi a baj azzal a válasszal, hogy ÉN felkötném magam?

Vagy nem ez a kérdés?

2019. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze nem azért kérdeztem, mert erre köteleztek engem és nem tudok dönteni...az ok más.

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!! Kedves utolsó, nyilván a te “döntésed” is egy opció.

2019. ápr. 26. 08:39
 7/8 2*Sü ***** válasza:
#3: Én ugyan nem pontoztam le a válaszodat – lévén véleményes kérdésről van szó, ahol nincs jó meg rossz válasz –, de meglehetősen erős túlzásnak gondolom. A becsület adott esetben tényleg többet ér, mint az ember élete. Egy póló felvételének kérdésében azonban igencsak erős túlzás. Nem arra kértek, hogy végezz ki egy embert, hanem arra, hogy vegyél magadra némi szövetet amin van némi festék. Attól senkinek nem lesz különösebben se jobb, se rosszabb, a dolognak nincs különösebben semmiféle tétje.
2019. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Horogkereszt amit a nácik viseltek a bal karjukon az nekem menő(én lennék első Kis Hitler )
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!